Hagi'den ders aldı

Takıma müdahale ettiği ve kadroya karıştığı için Steaua Bükreş Kulüp Başkanı Becali ile araları açılan ve takımı bırakan Gheorghe Hagi'nin yerine gelen İtalyan teknik adam rahat çalıştığını söyledi. İlk 11 yüzünden Gheorghe Hagi ile Becali arasında yaşanan tartışmanın aksine başkan Gigi Becali'nin artık kadroya karışmadığı ileri sürüldü.

Hagi'nin yerine göreve getirilen İtalyan asıllı Massimo Pedrazzini, takım kadrosunu kendisinin belirlediğini, kendisine ne mesaj ne telefonla hiçbir telkin gelmediğini söyledi. Basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Pedrazzini, "Başka takımlarda teknik direktörler her maçtan önce patronla buluşuyorlarmış. Ben iki haftadır ilk 11'i belirledikten sonra Becali ile görüşüyorum. Hiç problem olmuyor." şeklinde konuştu.

Hagi'nin çıkardığı ilk 11'i beğenmeyen Becali'nin kadroya müdahalesiyle Hagi ile Steaua Bükreş'in yolları iki hafta önce ayrılmıştı.


GHEORGHE POPESCU EHLİYETİNİ POLİSE KAPTIRDI
Bu arada Galatasaray'ın eski yıldızlarından Gheorghe Popescu'nun ehliyetine trafik ihlali nedeniyle 30 gün süreyle el konuldu.

Bükreş'in Baneasa bölgesinde trafiğin yoğun olduğu bir saatte ters şeride geçerek yol almaya çalışan Popescu'yu trafik ekipleri durdurdu. Tutanak tutarak cezai işlem uygulayan görevliler, Popescu'nun ehliyetine 30 gün süreyle el koyarken, 12 ceza puanıyla cezalandırdılar.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 361
favori
like
share