Şimdilerde çok moda olan altın, gümüş ve bronz, artık evlerinizi de süslüyor... Tabii renkleriyle!

Değişik fikirler mi arıyorsunuz, naturel renklerden uzaklaşıp daha çarpıcı bir şeyle görmeye mi ihtiyacınız var? O zaman bu renkler tam size göre... Çünkü artık altın, gümüş ve bronzun çarpıcı renkleri ev dekorasyonunda.

Dore ve beyaz bir arada
Salonlarda, salon mobilyalarında özellikle en çok kullanılan renklerin başında geliyor altın rengi. Giyisilerin, ayakkabıların ardıdan aksesuarlar ve mobilyalarla evlerinize giriyor. Parlak yüzeyler, pullu örtüler, metal aksesuarlar ev dekorasyonunda birleşiyor. Beyaz ya da siyah koltuklarınızın üzerinde kullanacağınız altın rengi tel kullanarak yapılmış örtüler, altın rengi işlenmiş saatler, hatta dore koltuklar bu moda esintisini salonlarınıza sokmanıza yardımcı olacaktır.

Avizeler hatta halılar bile bu esintiden nasibini aldı.. Toprak renkleri ve altınla harmanlanan birbirinden güzel eşyaları görene kadar bekleyin, tutkunu olacaksınız.

Parlayan eşyalar
Yatak odalarınıza altını sokmak içinse, eşyalarınızı boyayabilirsiniz. Simli bronz, altın ve gümüş boyalar işinize yarayacaktır. Örneğin ahşap bir sehpanın üzerine bronz cila sürdüğünüzde, ortaya çıkan sonuca inanamayacaksınız.

Evlerinizi altın, gümüş ve bronla süslemenize ev tekstili firmaları da yardım ediyor. Bir çok firmanın yeni sezon katoloğında bu renklere rastlamak mümkün. Bunun yanı sıra ünlü mobilya tasaarımcıları da bu renkleri tasarımlarına taşımış. Eğer lüks görünümü seviyorsanız, bir göz atabilirsiniz..

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 453
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 26.10.2007 19:14
altın ,gümüş,bronz,pul ve boncuklar ayrı bir hava veriyor ben evimde severek kullanıyorum