Vücut bakımı da en az cilt bakımı kadar önemlidir. Güzel görünmenin yolu kadının güzel yanlarını öne çıkırabilmesine bağlıdır. Hiçbir kadın selülitli bacaklara sarkık göğüslere sahip olmak istemez. Hatta eller, ayaklar, tırnaklar, boyun hepsi özel bakım ister. Güzel bir vücuda sahip olmak olmak için hiçde zor olmayan bazı doğal yöntemleri kullanabilirsiniz.Göğüsleri geliştiren ve güzelleştiren birkaç masaj yeri vardır. Bunlar 1- Göğüs 2- Boyun 3- Omuzlar

Avuç içlerinizi göğsünüzün üstüne koyup sağ elinizi saat yönünde, sol elinizide tam ters yönde çevirerek göğüslerinizi ovun

Boynunuza yani nefes borusunun olduğu yere yapacağınız masaj troid bezlerinin çalışmasını ve troid salgınısı etkileyerek göğüsleri geliştirir.

Elinize bir havlu alıp çamaşır sıkar gibi bükün. Bu hareketi ilk gün 20 defa yapın. Daha sonra her gün 10 ar 10 ar arttırarak 100 e kadar çıkın.

Özellikle göğüslerinize yaptığınız masajı sık sık uygulayın. Hatta bu masajı göğüs güzelliği için özel olarak satılan jeller ve kremlerle yaparsanız kısa zamanda istediğinz güzel göğüslere kavuşursunuz. Şu an piyasada göğüs büyütüçü haplar, göğüs dikleştirici jeller ve kremlerin gerçekten işe yaradğını birçok bayan söylüyor.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 532
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 31.10.2007 15:59
bayanların güzel görünmesi için gögüs ve vücut bakımı çok önemli.yararlı paylaşımın için saol sindy