Duvarlarınızda duvar kağıdı, tek renk badana yerine, rengarenk resimlerin içinde saklanmış yepyeni bir hayat ister misiniz?Artık evler ve ev sahipleri çok daha cesur ve yeniliklere açık. Her biri farklı renge boyanan duvarlarla karşılaştık önce, tavanları beyazın esaretinden kurtardık daha sonra da... Şimdi ise duvarlarınızı dev birer tablo haline getirmenin tam sırası.

Çocuk odaları için
Özellikle çocuk odaları için, tablo duvarlar çok popüler. Çocuk odasını pamuk prenses ve 7 cücelerle, şirinlerle ya da taş devri kahramanlarıyla süsleyebilirsiniz. Seçim size ve küçük kızınıza/oğlunuza kalmış. Odada önünde fazla eşya olmayan bir duvarı bu iş için kullanabilirsiniz. Duvarı tamamen boşaltıp kullanabileceğiniz gibi, renkli ve resime uygun raflarla duvara hareket te katabilirsiniz.


Yatak odaları için

Sadece size özel olan bu odalara size özel resimler yaptırabilirsiniz. Sevgilinizin ya da eşinizin resmini, çok sevdiğiniz çocuğunuzun resmini veya sizin için özel olan bir anı temsil eden herhangi bir resim. Artık gerisi sizin yaratıcılığınıza kalmış.

Oturma odaları ve salon için
Bu odadakı duvarları resimli kullanmak istiyorsanız, ne yaptıracağınız konusunda oldukça seçici olmalısınız. Tabii ki salonunuzun duvarlarına alelade bir şey çizdirmek istemezsiniz. Duvarınızı dev bir tablo gibi düşünün ve evinizdeki eşyalarla uyumlu renkler içermesine dikkat edin. Mor koltuklarınız varsa, yeşil ağırlıklı bir duvar oldukça garip görünecektir. Yatak odanızdaki ve çocuk odasındaki rahatlığınızı bir kenara bırakın ve düşünmeye başlayın. Örneğin evinizde kahve ve krem rengi eşyalarınız varsa, koyu pastel renklerden yaratılmış bir doğa resmi oldukça uygun olacaktır. Eğer eviniz çok geniş ve duvarınız çok büyükse, duvarın tamamını kullanmamaya özen gösterin. Size göre resim en çok hangi kısmına yakışacaksa, oraya yaptırın.

Ayrıca yaptırdığınız duvar resminin illa kare ve ya dikdörtgen olması gerekmez. Çizdirmek istediğiniz konunun kenarları, resminize gayet güzel çerçeve olacağı gibi, bir de derinlik kazandıracaktır.

Duvarınıza bu resimleri yaparken tual olarak sadece duvarları kullanmak zorunda değilsiniz üstelik. Eğer bunnu eviniz için çok fazla renkli olacağını düşünüyorsanız, kapılarınızın üst kısımlarına, evinizdeki kornişleri saklayan kartonpiyerlere ta da direkt olarak kapılarınızın üstüne uygulatabilirsiniz.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 492
favori
like
share
Dj_meLek Tarih: 01.11.2007 23:46
Tesekkurler emegine saglik cnm.
SU-PERISI Tarih: 01.11.2007 23:25
paylaşımın için saol