Orjinal Adı: The Heartbreak Kid

Yönetmen: Bobby ve Peter Farrelly
Oyuncular: Ben Stiller, Michelle Monaghan, Jerry Stiller, Malin Akerman

Senaryo: Leslie Dixon
Görüntü Yönetmeni: Matthew F. Leonetti
Kurgu: Alan Baumgarten, Sam Seig
Tür: Komedi
Süre: 115 Dk.
Yapım: 2007 - ABD
Dağıtımcı: UIP
Gösterim tarihi: 9 Kasım 2007

Resmi Web Sitesi: www.main-board.com


Editörün Notu:"There’s Something About Mary" ve "Dumb and Dumber" gibi çok izlenen güldürülerin yaratıcıları olan Farrelly kardeşler Ben Stillerin oynadığı filmle dönüyor.

Konu: Kararsız bir müzmin bekar olan "evde kalmış", "erkek kurusu" Eddie , arkadaşlarından birisinin daha nikah törenine katıldıktan sonra kendisini yapayalnız hisseder. Neredeyse geriye kalan tek bekar olduğunu düşünmektedir. Ailesinin ve arkadaşlarının dalga geçme taarruzlarına artık daha fazla dayanamayacağını anlar ve yalnızlığına son vermeye karar verir.

Babasından ve en iyi arkadaşından gelen yoğun baskılar üzerine sadece bir haftadır ve çok az tanıdığı güzel görünümlü Lila’ya evlenme teklifi yapar. Bu teklifi yaparken Lila’yı aşk ve evlilik için son şansı olarak görmüştür.Lila teklifi kabul eder.

Hawaii’de alelalece düzenlenen nikah töreninden sonra yeni evli çift, üç haftalığına Meksika’ya balayına gider. Eddie Lila’yla evlenerek hayatının en büyük hatasını yaptığının kısa sürede farkına varır. Lila kesinlikle hayallerinin kızı olmadığı gibi tam anlamıyla kabuslarındaki kızdır. Balayı yolculuğunun başladığı andan itibaren kimi zaman küfürbazlığa varan pek çok uygunsuz davranışıyla Eddie’ye hayatı zehir eder.

Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 576
favori
like
share
BoardBeLasi Tarih: 26.11.2007 23:16
bu filme bugun gittim, cok komikti gercekten
MaRaBoGLu61 Tarih: 04.11.2007 08:46