Erkekleri rezil eden kıyafet hataları


Çok kısa ya da çok uzun pantolon paçaları

Takım elbise paçasının çok kısa ya da yere değecek kadar uzun olması eğer bir hiphop yıldızı değilse erkek giyiminde affedilemeyecek bir hatadır. Doğru paça boyu ayak bileğinin ön tarafına değecek şekilde ayarlanmalıdır.


Takım elbiseyle beyaz çorap giymek

Spor ayakkabı dışında beyaz çorap kullanmak hiçbir giyim kuralına uymamanın yanısıra profesyonel görünümü yerle bir eden hatalar arasında sayılıyor.

Desenli kıyafetleri bir arada kullanmak

Desenli iki kıyafeti bir arada kullanmak ikisinin de deseninin anlaşılmasını engeller. Bunun yerine desenli tek bir kıyafeti içindeki renklerin tonlarında kıyafetlerle tamamlamak daha iyi bir seçim olacaktır.
Çok kısa ya da çok uzun kravatlar

Kravatlar için kısa ya da uzun tanımı aslında takan kişinin ölçülerine bağlı olarak değişir. Fakat anormal boyda kravatlar kullanmak genellikle komik görüntüler oluşturur.
Lekeli kıyafetler

Kıyafetlerin üstünde fark edilen bir leke uzun süre uğraşarak oluşturulan imajı zedeÇok düşük ya da çok yüksek belli pantolonlar

Kadınlar için bu yılın modası yüksek belli pantolonlar olsa da erkekler için kalça kemiği hizası doğru bel boyu olarak kabul ediliyor.
leyerek hatırlanan ilk şey olacaktır.
Kirli ayakkabılar

Özellikle takım elbiselerin altına giyilen eski görünümlü boyasız ayakkabılar erkeğe oldukça puan kaybettiriyor. Ayakkabılar eski olsa bile tek bir kat boya sürmek tekrar yeni görünmelerine yeterli olacaktır.
Bel kenarına takılan çantalar

Bel kenarında taşınan eşyalar burada potluk oluşturarak erkeklerin şıklığını bozar. Çok cepli ceketler ya da bu eşyalar için sürekli taşıyabilecekleri birer çanta edinmeleri bu soruna çözüm olabilir.
Kat kat giyinmek

Kalın kıyafetleri üst üste giymek profesyonel görüntüyü ve şıklığı bozan faktörler arasında gösteriliyor. Bunun yerine ince dokulu kumaşlar ve ceket- tişört kombinasyonları tercih edilmesi gerekir.
Uyumsuz kemer ve ayakkabılar

Genellikle uyumuna çok dikkat edilmeyen bu ikili aslında erkek giyiminin can alıcı noktalarını oluşturuyor. Bu konuda çok sert kurallar bulunmasa da ayakkabı ve kemer seçerken yakın renklerde olmasına dikkat edilmesi gerekiyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2944
favori
like
share
the mask Tarih: 05.01.2010 08:09
Valla çok güzel tesbitler erkeğin en çok yaptığı şey beyaz çorap giymektir
seherjale Tarih: 02.12.2009 19:23
saçlarını iyi yıkıyolarmıydı acaba :21: :72:
recepural Tarih: 02.12.2009 18:48
erkek giyim denildiginde şuan concept olan bir tarz var
ve ben o firmayı çok seviyorum reklam olacak ama

iğdare edin burası erkek giyim bölümü

com

bu firmayı iyi izleyin gelecegin firması
she wolf Tarih: 02.12.2009 15:35
hepsi süper ve çok doğru
Terakkiperver Tarih: 29.11.2009 10:34
Siz hippi erkekleri bilir miydiniz?..Benim gençliğimde bunlar vardı.Saçlar uzun sakal uzun ispanyol paçalı erkekler vardı.Bunların hiçbirini göremiyorum artık nereye gittiler bunlar acaba?.

70′li yıllarda Giyim erkek ve kadınların kılık ve kıyafetleri. Uzun saçlar, kalın favoriler (zülüfler) ispanyol paçalar. Siz köşeyi dönmeden pantolonun paçaları dönüyor. Açık yakalı gömlekler.Evet, ben bu yıllarda yaşım 17-18 idi..Ne günler gördük dostlar..(Bu resim bana ait değil)
NaZ Tarih: 28.11.2009 22:48
Takım elbiseyle beyaz çorap giymek

Beyaz çorap en en en ennn nefret ettigim sey :207:
gülgüzeli Tarih: 28.11.2009 22:34
bol paça pantolonda beylerde hoş durmuyor bence
Terakkiperver Tarih: 28.11.2009 22:30
En iyisi çuvaldan elbise giymek.Nasıl olsa hanımlar bizi beğenmiyorlar.. :10:
_raindrop_ Tarih: 19.10.2008 22:39
bayanlar kesinlikle bu konuda çok daha dikkatli bazen evden geç çıktığımda arkadaşlar hep derler bizimki gene kıyafet bulamaı diye ama napim kıyafet uydurmak ta kolay bişe değil kardeşim bayanlara helal olsun valla ( hepsi olmasa da en azından becerebilenlere