Saatler günümüzde modanın en çok dikkat çeken objelerine dönüştüler.
Yıllardır ihtiyaç olarak kullandığımız saatler günümüzde tasarımları, fonksiyonellikleri ve şıklıklarıyla modanın en çok dikkat çeken objelerine dönüştüler.

Çağdaş ve mutlak kadınsılığı koruyan çizgilerin değerli taşlarla biraraya gelmesinden oluşan lüks görünümlü mücevher saatler, dünyadaki çoğu kadının düşlerini süslerken aynı zamanda sahip olunmak istenen objelerin başında yer alıyorlar.

Dünyanın ilk 4 lüks markası arasında yer alan, spor saatlerin ve kronografinin dünya lideri TAG Heuer; zamanın hayat kadar değerli olduğu günümüzde, eşsiz kalite anlayışı ve prestijli tasarımlarıyla şık ve modern yaşamın nabzını tutuyor.

Tag Heuer’in yepyeni koleksiyonu Monaco Watch, modayı yakından takip eden stil sahibi kadınlar için tasarlandı. Çağdaş ve mutlak kadınsılığı koruyan çizgilerin, değerli taşlarla bir araya geldiği “Tag Heuer Monaco Watch”, tarzından emin, güçlü, kararlı ve şık kadınlara hitap ediyor.

Tag Heuer’in tüm beklentileri bir saatte toplamayı başardığı şık, sade ve aynı zamanda spor görünümlü tasarımı ‘Monaco Watch’, otomatik olma özelliğinin yanı sıra, safir kristal camın koruduğu siyah, mavi, krem, kahverengi ve gri kadran seçenekleri ile klasik saatlerden çok farklı bir görünüme sahip...

50 metre su basıncına dayanıklı Tag Heuer Monaco Watch, çelik kasası timsah veya yılan derisi kayış seçenekleri ile sıra dışı şıklığı benimseyenlerin gözdesi olacak.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 492
favori
like
share
Sindy Tarih: 08.11.2007 08:59
saatsiz asla duramam, ama gunluk spor bir saat tercihimdir
ozel gunler icinde ozellikle gumus ve tasli saatleri tercih ederim

paylasim icin tesekkurler SU-PERISI