Bu dükkan hiç kapanmasın harikalar yine :)

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 3371
favori
like
share
Ecegül_ Tarih: 01.06.2011 17:08
KOMEDİ DÜKKANI nın tiryakisiyim çok komik ..
DideM42 Tarih: 01.06.2011 16:57
Komedi Dükkanı 35.Bölüm Fragmanı 1 Haziran 2011

[YOUTUBE]HzgGM4VeCsk[/YOUTUBE]
DideM42 Tarih: 31.05.2011 02:12
Tam Bir Komedi Dükkanı İzleyicisiyim,Her Çarşamba Gülmekten Kırılıyorum,Bir Ara Cuma'ya Almışlardı,Bana Uygun Gelmiyordu Ozamanlar.Şimdi Aralıksız İzliyorum
ILNUR Tarih: 21.05.2011 13:43
tek izlediğim tv programı adam harika ya :85: :14:
BaLiZzA Tarih: 12.09.2010 14:43
seviyorum bu programı diğer komiklik yapçam diye terbiyeszleşen bazı programlar gibi deil
cemanga Tarih: 11.09.2010 13:48
Ünlü sanatçı Tolga Çevik'in bir tiyatro sahnesinde yönetmenin söylediği rolleri yapmaya uğraşmasını ve bu uğraş sırasında düştüğü komik durumları anlatan Komedi Dükkanı, yeni bölümleriyle 15 Eylül Çarşamba akşamı Star TV'de başlıyor.
MiSS-FENER Tarih: 27.08.2010 21:43
Komedi Dükkanı 15 Eylül'de Star’da!Ünlü sanatçı Tolga Çevik’in bir tiyatro sahnesinde yönetmenin söylediği rolleri yapmaya uğraşmasını ve bu uğraş sırasında düştüğü komik durumları anlatan “Komedi Dükkanı” adlı program, yeni bölümleriyle 15 Eylül'de Star TV’de olacak.

Tolga Çevik'in askere gitmesiyle yayınına bir süre ara verilen "Komedi Dükkanı" yeni bölümleriyle Star TV’nin programları arasında yerini alacak.

Tolga Çevik Röportajı

Yeni dönemde Star Tv'de izleyiciyle buluşacaksınız programla ilgili yenilikler var mı?

Çok büyük değişikler olmayacak ama ufak tefek yenilikler olacak. Türkiye'de zaten şöyle bir durum var; bir şey tuttuğu zaman onu allayalım, pullayalım hatasına düşerler. O kemiğimizi değiştirmeyeceğiz. Bizim en sakındığımız durum bu aslında... Sahne üstündeki gidişatla ve teknik konularla ilgili ufak tefek yenilikler olacak. Ama bunlarla ilgili çok fazla bilgi vermeyeceğim. Sadece güzel şeyler olacağını söyleyeyim. Yine seyircinin izlerken keyif aldığı, sevmeye alıştığı programın ana temasını bozmayacağız.

Komedi Dükkanı'na başlarken bu kadar sevileceğini, bu işin bu kadar büyüyeceğini hayal ediyor muydunuz?

Aslına bakarsan bu durumun bu kadar büyüyeceğini düşünmüyordum. İnşallah sevilir, inşallah insanlar sever ve iyi bir sezon geçiririz diye yola çıktık. Ama program üçüncü haftadan itibaren bambaşka bir yere gitti...

İZLEYİCİYE DEĞER VERİYORUZ

Programda sürekli izleyicinin karşısına smokin ile çıkıyorsunuz... Smokinin bir hikayesi var mı?

Doğrusunu söylemek gerekirse bir hikayesi yok. Programa başlarken iki acemi çok iyi hazırlanıp gelmiş duygusunu versin diyeydi.Sonra smokin aldı yürüdü. Yani seyircinin karşısında prezentabl olmak lazım. Mesela beni kimse ekranda ya da sahnede sakallı görmemiştir bugüne kadar. Dolayısıyla olabildiğince pozitif durumlara yönlendirecek bir halde olmanız gerekiyor. Smokinin en büyük sebebi budur aslında. Derli toplu ve düzgün bir şekilde izleyicinin karşısına çıkıp onlara ne kadar değer verdiğimiz göstermek için. Gerçekten izleyiciye değer veriyoruz.

Askerden çok kısa bir süre önce döndünüz... Askerlik anılarından çok komik hikayeler çıkar aslında. Siz askerlik anılarınız sahnede kullanacak mısınız?

Aslında çok malzeme var. Ama bu durum orada kalması gereken naif şeyler. Oradan dışarıya malzeme taşımak, bunu esprilerimde kullanmak beni aklıma çok yatan bir durum değil aslında. Bu durum o tarafında çok sevimli yaklaşacağı bir durum olmayabilir. Oradaki malzemeyi dışarı taşıma taraftarı değilim. Zaten orada da 200' e yakın gösteri yaptım...

EN ÇOK GAZANFER ÖZCAN'A GÜLÜYORDUM

Herkes size çok gülüyor. Peki sizin en çok kime gülüyorsunuz?

Rahmetli Gazanfer Özcan'dır. Üstüne de başka biri gelmez. Gazanfer Ağabey benim yanında oturmaktan bile onur duyduğum bir insandı. Bende onun yaşına gelene kadar onu herkese anlatacağım. O çok başka bir insandı. Tam bir İstanbul beyefendisiydi. Tevazuyla ilgili herşeyi ondan öğrendik biz. Boş olduğum günlerde bile onun sahnelerini izlemek için sadece sete gittiğimi hatırlıyorum. Ruhen onunla çalışmak onu tanımanın bana çok faydası oldu.
BlueGuard53 Tarih: 02.09.2009 10:06
Askerden Dönünce Tam Gaz Devam ...
Sylar Tarih: 21.04.2009 13:38
Askere gitmiş Tolga Çevik. O yüzdenmiş bu ara.