Abajur ışığıyla huzurlu akşamlar...
Ev dekorasyonundaki önemli detaylardan biri de aydınlatma şüphesiz. Özellikle akşam saatlerinde kendinizi huzur içinde hissetmek için evinizi abajurla aydınlatmayı deneyebilirsiniz.

Evinizi dayadınız, döşediniz... Duvarlar boyandı. Koltuklar, dolaplar yerleşti. Perdeler takıldı. Sıra en önemli aksesuarlardan biri olan aydınlatmaya geldi. Aslında bu detayı en başta düşünmekte fayda var. Çünkü evi sıcak ve keyifli hale getirmenin yollarından biri de iyi planlanmış bir aydınlatma. Tavandan sarkan avizelerin modası giderek kayboluyor. Yerden ayaklı aydınlatmalar ya da köşelerdeki sehpaların üzerine yerleştireceğiniz abajurlar giderek daha çok tercih edilir oldu. Odalarınızda hem şık bir görünüm hem de göz yormayan huzurlu bir atmosfer oluşturmak istiyorsanız siz de abajur tipi aydınlatmayı deneyebilirsiniz. Modern ya da klasik modellerden birini seçebilirsiniz.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 467
favori
like
share
Sindy Tarih: 18.11.2007 16:30
Kose lambalari yada abajurlar gercektende hem hos bir goruntu veriyor hemde gozu fazla yormuyor, Oyle hafif sekilde aydinlatmalarda insana huzur veriyor hakikatende

emegine saglik SU-PERISI