Yolları yine kesişiyor !..

Alpay ABD'ye transfer oluyor !.. Almanya 2. Ligi'nde Köln forması giyen Alpay Özalan, sezon sonunda ABD'de futbol oynayacağını ve Milli maçta kavga ettiği David Beckham ile rakip olacağını açıkladı !..
Ligtv.com.tr ziyaretçileri için derlediğimiz açıklamalar şöyle:

Star TV'de yayınlanan FutboLig programında Uğur Önver'e konuşan Alpay Özalan, Köln Teknik Direktörü Daum'u artık tanıyamadığını söyledi. Kendisini bugünlere getiren iki hocanın Terim ve Daum olduğunu ifade eden Alpay, "Artık Daum'u tanıyamıyorum. Eski hırsı artık yok." dedi.

"Daum beni defterden sildi" şeklinde çok çarpıcı bir söz dile getiren Alpay, Köln'den kesinlikle ayrılacağını ve sezon sonunu beklediğini dile getirdi.

Türkiye'ye kesinlikle dönmeyeceğini, Milli Takım haricinde hiçbir takımda oynamayacağını belirten Alpay, transfer olacağın takımın adını vermedi ancak ABD'den bir takım olacağını söyledi.

"Türkiye-İngiltere maçında kavga ettiğin Beckham ile aynı takımda mı oynayacaksın?" şeklindeki soruya gülerek "Hayır" yanıtını veren Alpay, "Profesyonellik icabı oynardım ama transfer olacağım takım Los Angeles Galaxy değil. Ama futbol yaşantımı ABD'de sürdüreceğim." dedi.

Alpay, Daum'un zamanında kendisini Fenerbahçe'ye çağırdığını, Galatasaray ve Beşiktaş'tan da teklif aldığını söylerken "Ama ben Türkiye'den ayrılırken bir daha hiçbir Türk takımında oynamayacağımı söylemiştim. O zaman benim 3-4 ayda geri döneceğimi söyleyenler olmuştu. Ama kaç yıldır yurtdışındayım. Ben diğerlerine benzemem, 3-5 ay oynayıp geri dönmem" diye konuştu.

Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 259
favori
like
share