Evinizde yumuşak ve zarif bir hava yaratmak için, minderlerden yardım alın.İster bahçede, ister terasta, isterse de şöminenin önünde yere atılmış minderlerin üzerine uzanıp keyif yapmaya ne dersiniz? Rengârenk ve farklı desenleriyle dikkat çeken minderler arasından zevkinize uygun modeller bulabilirsiniz. Özellikle yazlık mekânlarda son birkaç yıldır yerlere atılmış kocaman minderler üzerinde güneşlenmek çok moda oldu. Beach club’ların vazgeçilmez aksesuarları olan minderler, son zamanlarda evlerin bahçelerini ve terasları dasüslüyor. Büyük yer minderleri sadece açık alanlarda değil, salonlarda ve yatak odalarında da karşımıza çıkıyor. Öyle ki artık evinizin tarzına uygun olarak her modelde minder bulabilmeniz mümkün. Zevkinize göre yer minderlerini çoğunlukla dekoratif ürünler sunan markaların koleksiyonlarında bulabilirsiniz. Klasik bir eviniz varsa, kabartmalı kadifelerin, goblenlerin ve taftaların kullanıldığı püsküllerle süslenmiş yer minderlerini tercih edebilirsiniz.

Eviniz modern bir tarza uygun olarak döşenmişse, daha sade ve pastel tonların hâkim olduğu, doğal ketenlerin kullanıldığı minderler sizin için uygun olabilir. Pabetland yılda iki kere hazırladığı yastık koleksiyonunda mutlaka yer minderi de üretiyor. Geçmişte sedir olarak bildiğimiz artık karşımıza farklı formlarda çıkan yer minderlerini kışın şömine önünde veya salonun oturma köşesinde ek yer oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Yazınsa bahçenizde veya balkonunuzda uzanıp dinlenebileceğiniz bir alternatif olarak değerlendirebilirsiniz. Pabetland’ın yaz koleksiyonunda üretilen yer minderlerinde açık renk kumaşlar ile desenli baskılı koton kumaşlar kullanılmış. Kış koleksiyonundaki minderler ise patchwork olarak hazırlanmış; koyu renk düz kadife veya desenli şönil kumaşlar dikkat çekiyor.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 858
favori
like
share
Sindy Tarih: 22.11.2007 08:58
Hakikaten hem eve cok guzel bir gorunum veriyor hemde cok rahat oluyolar
emegine saglik SU-PERISI