Taşcı'nın durumu iyi

Bundesliga'da Stuttgart'ın formasını giyen ve Alman Milli Takımı'na çağrılan Türk kökenli oyuncusu Serdar Taşçı, milli takım antrenmanında meydana gelen sakatlığının daha kötü olmamasından dolayı memnun olduğunu söyledi.

Milli takımda oynamasına kısa bir süre kala sakatlanmasını büyük bir talihsizlik olarak nitelendiren Serdar, "Oynamama kısa bir süre kala böyle bir şey oluyor. Diğer taraftan daha kötü bir sakatlık olmadığı için memnunum. Şimdi biraz daha iyiyim. Ancak şu anda oynamak için hazır değilim" dedi.

Avrupa Şampiyonası'nda oynamak istediğini ifade eden Serdar, "Bir sonraki milli maçlar gelecek yıl yapılacak. O zamana kadar Bundesliga'da kendimi göstermem ve dikkatleri üzerime çekme olanağım var" dedi.

Alman milli takımına 2 kez çağrıldığını ifade eden Serdar, takım arkadaşları Thomas Hitzelsberger, Morio Gomez ve Roberto Hilbert'in de milli takım kadrosunda yer aldıklarını belirterek, "Diğer futbolcuları da Bundesliga'daki maçlardan tanıyorum. Futbolcuların milli takımda devamlı bir arada oynayıp oynamamaları önemli değil" şeklinde konuştu.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 340
favori
like
share