Tommy Hilfiger takım elbise koleksiyonu güçlü, genç ve neşeli bir ruh sunuyor. Yeni sezonda Tommy Hilfiger takım elbise koleksiyonu sayesinde ofis şıklığı ve rahatlığı başlıyor...

Tommy Hilfiger, kadınlar için zamanın ötesine geçen, feminen bir tarz sunuyor. Yün ve kadife blazer ceketler, Amerikan silüetinin zarafetini taşıyor. Her bir ürüne özenle işlenen şık iç detaylar kıvrılan manşetlere, astarlara ve hatta yaka altlarına bile eklenerek, ayrıntılara verilen önemi ortaya koyuyor. Kadınlara özel şık takım elbise ve smokin alternatiflerinin de sunulduğu Ocean teması, Tommy Hilfiger’ın son yıllarda hızla genişleyen bayan koleksiyonu ile yeni platformlarda iddialı hedeflerini kanıtlıyor. Tommy Hilfiger kadını ister iş yerinde ister akşam davetlerinde, günün her anında zarif ve çekici.

Tommy Hilfiger erkek takım elbise koleksiyonu, üç düğmeli klasik ve iki düğmeli dar kesime sahip olup, rahatlık ekseninde tasarlandı. Tommy Hilfiger sıcaklığı, rahatlığı, ve şıklığı, siyah, lacivert ve gri tonlarının hakim olduğu koleksiyonla bu sezonda da şıklık yaratacak. Koleksiyonu oluşturan üç temadan biri olan Forest Ivy, kırmızı, beyaz ve maviden oluşan klasik bir palet sunarken, Ocean Mist siyah, gri ve toprak tonlarının zarafetiyle geliyor. Forest Charm’ın renkleri ise kırmızı, kahverengi, koyu yeşil ve topaz sarısı.

Takım elbisede olduğu gibi blazerlarda da üç düğmeli klasik ve iki düğmeli dar kalıp modeller bulunuyor. Arma, patch ve dikiş detaylarının ön plana çıktığı blazerları tamamlayacak gömleklerse farklı yaka ve manşet detaylarıyla hareketlendirildi. Özel karışımlı kumaşların kullanıldığı gömleklerde de hem klasik hem de dar kalıp kesimler mevcut.

Serinin bir diğer önemli ürünü ise Tommy Hilfiger’a özel trench coat’lar. Farklı renk ve detaylardaki modeller, koleksiyonun ön plana çıkan ürünlerinden...

Tommy Hilfiger takım elbise modelleri sonbahar kış sezonuna zarafet getiriyor.Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 472
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 23.11.2007 16:46
paylaşımın için saol sindy