Arkadaşlar önceden bu konu vardı silinmiş öğrenemeyenler ve yeni gelenler öğrensin diye bu konuyu açıyorum.

knight ta gold premium ve ya sadece knight değil istediğniz şeyde premium gibi özel avantajlardan yaralanmak için bu adımları sırasıyla uygulayın:

1-) [url]www.paypal.com[/url] dan sign up diyerek kendinize hesap açın.Açarken istediğiniz herşeyi sallayın sonra kresi kartı isticek o kısımda yukarıda koskoca harflerle PAYPAL yazıyo oraya tıklıyoruz.Daha sonra bize bi email gelecek ordan hesabı aktifleştiriyoruz.
Not:hesabınızın adı email adresinizdir.


2-) daha sonra bize para kazandıracak olan site:
[url]http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=knightonlinegamer[/url]
burdan create a free account diyoruz.Ordan üye olduktan sonra orda altta mavi harflerle 4$ survey avaible yada o tür bişeyler yazıcak onlara tıklayınca iki kutu çıkcak ikisine de büyük harflerle GOOD GOOD GOOD yazıyoruz.Aynı işlemi diğerlerinde de tekrarladıktan sonra toplam 27$ birikiyor.Ayda 1 kere 1$lık survey açılıyor ve arkadaşlarımızı davet edince 1.25 $ kazanıyoruz.75 $ olunca parayı paypal hesabına yatıryoruz.
Önemli:IP adresi(internet adresi) başına ya da bilgisayar başına sadece bir hesap açılabilir.Yani tek tek arkadaş davet etmeniz gerekicek.

Eklemeyi unuttuğum bir kaç şey olabilir onu da siz eklersiniz.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 13578
favori
like
share
laxon07 Tarih: 05.11.2009 21:17
.D
legend.61 Tarih: 28.09.2009 11:11
Ptc sitesi galiba arkadaşın söylediği. Siteye üye olup reklamlara tıkladıkça para geliyor. ama arkadaşın dedği şüprehi 75 dolar birikene kadar. Ödeme alan olmuş mu ki?
Benim bildiğim 3 5 tane öyle site var ama çok az para geliyor. Reklamlara tıklama başına 0,01 dolar veriyor. diğeride 0,001 dolar veriyor. ikiside ödeme yapıyor bi tane 1 dolar olunca diğeri 9 dolar olunca ama tıkla tıkla dur ki para gelsin kesn ödeme yapıyrolar ama para birikene kadar tıklamaktan sıkılıp siteyi bırakırsınız
seyfo216 Tarih: 09.09.2009 08:03
premiumu nasıl alcz sadece üye olmamızı yazmışınız