Teknolojinin bize hediye ettiği en vazgeçilmez ürünlerin başında, şüphesiz televizyon geliyor. Evleriminizin baş köşesindeki bu aletler artık aynı zamanda oldukça da dekoratif.

Oyuncak kadar renkli Bir plazma ya da LCD televizyon aldığınız zaman evinizde bazı değişiklikler yapmanız gerekiyor. Çünkü son teknoloji bu televizyonlarla birlikte ev dekorasyonunda yeni bir dönem başladı.

İnce ve geniş ekranıyla salonların baş köşesine yerleşen bu televizyonlar, dekorasyonun da odak noktası olmuş durumda. Bu nedenle televizyonunuzu üzerine koymak için şık ve sade bir sehpa alabilir ya da yeni televizyonunuzu detaylı duvar üniteleriyle tamamlayabilirsiniz. Ancak unutmayın, evler artık daha modern, rahat ve sade döşeniyor. Ev sahiplerine de televizyon keyfini doyasıya yaşamak kalıyor.

Yer kaplayan DVD koleksiyonundan, çevresini kablo cehennemine çeviren elektronik eşyalardan estetik bir çözümle kurtulmak, değerli koleksiyonların sergileneceği çok özel teşhir alanları yaratmak, müzik köşesinin uzantısında bir çalışma alanı yaratmak... Dekoratif televizyon üniteleri bütün bunlara çözüm getiriyor. Modern, renkli, klasik, detaylı, geniş, dar, uzun, sade ya da çok detaylı.

Mobilyalarda hiçbir elektrik aksam görünmeden bütün kablo sistemi panellerin arkasından geçiriliyor. Duvara asılan raf ve dolap birimlerinin yanı sıra, farklı tabla yapısı ve çekmece birimlerinden oluşan baza modülleri de, kaplama ve renk seçenekleriyle sunuluyor. Sistemin altyapısını oluşturan baza birimi, uzaktan kumanda, dergi, CD ve DVD istiflemek için özel aksesuarlarla sunuluyor. Duvara asılı raflar ise salona modern bir hava veriyor.

[COLOR="lemonchiffon"]Modern mi? Etnik mi?

Fazla detaydan hoşlanmıyor ve sade bir televizyon ünitesi arıyorsanız, Habitat'taki James Patterson imzalı Aspen TV ünitelerini tercih edebilirsiniz. Lake malzemeden üretilen bu modelin çikolata kahvesi ve beyazı bulunuyor. Etnik tarza meraklıysanız ve televizyon ünitenizi de bu yönde seçmek istiyorsanız, Mudo Concept mağazalarında tam size uygun bir model var.

Tik ağacından imal edilen ve Uzakdoğu'dan getirtilen bu model, farklı zevklere hitap ediyor. Nuxx mağazalarında satılan televizyon üniteleri ise modern ve sade çizgileriyle dikkat çekiyor. Fonksiyonel özellikleriyle de tercih edilebilecek modeller arasında Caronni& Bonanomi tasarımı olan Desalto marka Sail adlı televizyon ünitesi şık tasarımıyla öne çıkıyor.

Mobilya, yatak ve ev tekstili ürünlerinin yanı sıra modern ve kullanışlı aksesuar tasarımlarına da imza atan Yataş'ın da televizyon üniteleri konusunda özel bir koleksiyonu var. Yataş'ın zeytin ve wenge renk seçeneklerine sahip plazma televizyon üniteleri, özel tasarım CD ve DVD kutularıyla fonksiyonellik sağlıyor. Eviniz küçükse sadece bir televizyon sehpası almanız da yeterli.

Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 581
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 24.11.2007 12:41
paylaşımın için saol sindy