Türkiye’nin en kaliteli mayo üreticisi Sunset'in iç ve dış giyim markası Betty Boop, 2007 - 2008 Sonbahar Kış koleksiyonuyla sahnede...


Betty Boop'un dış giyim koleksiyonu birbirinden yetenekli tasarımcılardan oluşan bir ekip tarafından hazırlandı. Stil sahibi kadını simgeleyen çizgi ve renkleri bir araya getiren ekip, rahatlık ve sportif şıklığı bütünleştirdi. 80’lerden geri gelen maksimalist akım, koleksiyonun ruhunu oluşturuyor. Başta kırmızı olmak üzere canlı renkler, ekoseler, baz tonlar renk ve desenlerini tanımlarken, uçuşan trikolar, skiny kotlar, kapriler, mini/maksi dar etekler, derin dekolteli elbiseler koleksiyonun ürün gamını anlatıyor.

Sportif eşofmanları, rahat ev giysileri ve birbirinden seksi iç çamaşırlarından oluşan diğer koleksiyonda ise çarpıcı renkler ve puantiyeler göze çarpıyor. Rahatlığın ve sportif şıklığın bütünleştirildiği koleksiyon genç kızların ve kendini genç hisseden kadınların gözdesi olacak.

Özgür ve dinamik kadını simgeleyen Betty Boop, iç ve dış giyim koleksiyonunda ki enerjisi ve seksepalitesiyle bu sezonda ortalığı kasıp kavuracak.

Betty Boop by Sunset, Sunset kalitesiyle İstanbul Bakırköy, Olivium Alışveriş Merkezi, Büyükçekmece Fabrika Satış ve Antalya Migros Alışveriş Merkezi’ndeki mağazaların yanı sıra tüm Boyner, YKM, Koton, Ole Ve Y-London mağazalarından edinebilirsiniz.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 401
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 27.11.2007 16:14
herzaman için rahat ve spor kıyafetleri tercih ederim