Lancia’yla ‘VYP’ bir gün..!

[url]www.vypbirgun.com[/url] internet adresindeki soruları yanıtlayıp Lancia showroomlarını ziyaret eden talihli bir kişi, tüm gün Lancia Ypsilon ile dolaşma, Kanyon’da bir günde 10 bin YTL harcama ve Aija Otel’de akşam yemeği ile çift kişilik konaklama şansı elde edecek.

VYP ‘Very Ypsilon People’ sloganıyla otomobilseverlerle buluşan Lancia, [url]www.vypbirgun.com[/url] internet sitesini ziyaret edip, sorulan sorulara cevap verdikten sonra doldurduğu formu Lancia bayilerine götüren bir talihliye çok özel bir gün yaşatacak.

26 Kasım-31 Aralık 2007 tarihleri arasında [url]www.vypbirgun.com[/url] internet sitesini ziyaret edip, Lancia bayilerinde aracı inceleyip çekiliş kuponunu dolduran bir talihli yapılacak çekiliş sonunda 13 Şubat 2008 tarihinde kullanılmak üzere tüm gün Lancia Ypsilon ile dolaşma, İstanbul Kanyon Alışveriş Merkezi’nde 10 bin YTL alışveriş hakkı ve bir arkadaşıyla birlikte Aija Hotel’de akşam yemeği ile konaklama hakkı kazanacak. Talihli şehir dışından geliyorsa uçak bileti ve transferler de Lancia tarafından karşılanacak.

Toplam 4 farklı motor seçeneği ile satışa sunulan Ypsilon modelinde, 1.4 77hp ve 1.4 95hp 16V benzinli motor seçeneklerinin yanısıra 1.3 75hp ve 1.3 90hp’lik multijet dizel güç üniteleri de yer alıyor. 1.4 95hp benzinli ve multijet motorlarda düz vitesin yanısıra Avrupa’da DFN ‘Dolce Far Niente’ (Tembellik tatlıdır) adıyla bilinen otomatik vitesli versiyon da yer alıyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 346
favori
like
share