Sadri Şener’in as başkanlığını Hayrettin Hacısalihoğlu yapacak. Trabzon’dan 6 isim kesinlik kazandı. Yönetimde İstanbul, Ankara ve İzmir’den 8 isim var.

[COLOR="darkred"]Listesini Şekillendirdi

Trabzonspor’un 15-16 Aralık tarihlerinde yapacağı olağan kongresi için çalışmalarını sürdüren Sadri Şener teahhütlerini aldığı yöneticilerle dün son görüşmesini yaparak listesini şekillendirdi. Şener’in listesinde İstanbul, Ankara ve İzmir’den toplam 8 isim yer alıyor. Muammer Saka, Bahri Köse, Önder Karaduman, Necmettin Aytekin, Levent Eyüpoğlu, Varol Civil, Adnan Çebi ve Cankut Üstün Şener’in kabinesinin ağır isimleri olarak ön plana çıkıyor.

[COLOR="darkred"]Trabzon’a Geliyor

Sadri Şener listesini şekillendirirken Trabzon kanadını Hayrettin Hacısalinoğluna bıraktı. Hacısalihoğlu’nun ekibinde Dr.İhsan Alioğlu, Kenan Atalay, Kenan Sönmez, Mustafa Beyazlı yer alıyor. Listede yer alan bir diğer isim Trabzon’da yapılacak olan toplantıda netleşecek. Bugün Trabzon’a gelmesi beklenen Şener’in yarın basın toplantısı düzenleyerek adaylığını resmen açıklaması bekleniyor. Şener’in listesinde ayrıca Levent Erkuloğlu ve M.Zeki Solak’ın bulunduğu öğrenildi.

Şener’in Muhtemel Kabinesi

1)Sadri Şener (Müteahhit)
2)Hayrettin Hacısalihoğlu (İşadamı)
3)Muammer Saka (Müteahhit)
4)Önder Karaduman (Müteahhit)
5)Necmettin Aytekin (Müteahhit)
6)Levent Eyüpoğlu (Müteahhit)
7)Varol Civil (TEB Müdürü)
8)Adnan Çebi (Müteahhit)
9)Bahri Köse (Müteahhit)
10)Cankut Üstün (Müteahhit)
11)İhsan Alioğlu (Doktor)
12)Kenan Sönmez (Petrolcü)
13)Mustafa Beyazlı (Otomotivci)
14)Levent Erkuloğlu (İşadamı)
15)Kenan Atalay ( Mali Müşavir)

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 689
favori
like
share