[FONT="Arial Narrow"]MOTO Q, Turkcell'e Türkiye'deMotorola'nın, Windows Mobile 6 işletim sistemi, dört bant GPRS, EDGE, tam klavye ve Türkçe menü gibi özellikleri biraraya getiren telefonu MOTO Q, Turkcell PDA olarak Türkiye'de satışa sunuldu.

Kablosuz iletişimin dünya liderlerinden Motorola'nın, Windows Mobile 6 işletim sistemi, dört bant GPRS, EDGE, tam klavye ve Türkçe menü gibi özellikleri biraraya getiren telefonu MOTO Q, Turkcell PDA olarak Türkiye'de satışa sunuldu.
Motorola'dan yapılan açıklamaya göre MOTO Q, Turkcell PDA şemsiyesi altında, tüm Turkcell ayarları yapılmış olarak kullanıma sunuluyor ve beraberinde 1 aylık 150 MB internet paketi hediye ediliyor.
11.8 milimetre kalınlığında ergonomik metal bir kasa ve 134 gram ağırlığa sahip MOTO Q, seslendirme dahil tamamen Türkçe olan menüsü ve sadece başparmakla yönetilebilen döner tuş fonksiyonuyla da kullanım kolaylığı sağlıyor. Yeni nesil akıllı telefon MOTO Q sahip olduğu "Push Mail" destekli üstün mesajlaşma teknolojisi ve mobil internet özellikleri ile de kullanıcılara Microsoft'un Windows platformundan yararlanma imkanı sunuyor.
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Motorola Türkiye Mobil İletişim Araçları Satış Direktörü Steve Morris, MOTO Q'nun kullanım kolaylığının yanı sıra maksimum deneyim sağlayan çok amaçlı bir iletişim cihazı olarak geliştirildiğini belirterek, "Bu akıllı telefon, günümüzün modern yaşamı benimsemiş tüketicileri için sunduğu çözümleri üstün ses kalitesi, mesajlaşma, yüksek hız ve işlemci gücüne ek olarak tam klavye ve kusursuz ekranı biraraya getiren şık bir tasarım sunuyor. Yeni MOTO Q, sahip olduğu eşsiz
multimedya ve mobil internet özellikleri ile kullanıcıların profesyonel hayatlarında da büyük kolaylıklar sağlıyor" dedi.


GençTürk Haber

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 447
favori
like
share
turkbey Tarih: 15.12.2007 23:08
tsk