Incomedia WebSite X5, web tasarımına yeni başlayanlar için mükemmel bir web sitesi tasarım programıdır. İçerisinde web tasarımı hakkında hiçbir bilgisi olmayan kişilerin bile web sitesi yapmasını sağlayan entegre bir site sihirbazı barındırır. Bu sihirbaz site içerisindeki menülerden tutun da programla birlikte gelen yüksek kalitedeki tam 70 hazır site şablonundan istediğinizi seçmeye kadar her konuda size yardım eder ve sitenizi belki de tek satır kod yazmadan tamamlamanızı sağlar.

WebSite X5 5 adımda kullanıcıların profesyonel web siteleri ve online dükkanlar yaratmasına yardım eden sezgisel işlem yapısıyla donatılmış tamamen görsel bir yazılım. WebSite X5 ile web sitesi yapmanın kolay ve basit yolunu elinizde bulunduracaksınız.

Kullanımı neden basit ? Çünkü yazılım hiçbir şekilde programlama yeteneği istemiyor. Aynı zamanda yapım aşamasında gerekli şekillerde kullanıcıyı yönlendiriyor. Herbir aşamada kullanıcının istediği sonuca ulaşması için gerekli olan fonksiyonlar gösteriliyor.

1000'den fazla hazır grafik ara yüzü ile en hızlı görsel tasarımı oluşturabiliyorsunuz. Programın aynı zamanda size sunduğu video ve PDF formatındaki rehber ile tasarımda gerekli tüm yardımları alabiliyorsunuz.

Neden Güçlü ? Çünkü hiçbir şekilde bir sayfa veya site limitlemesi yaşamıyorsunuz. E-reklam ve önceden hazırlanmış kredi kartı ödeme sistemi gibi hazır özelliklerle en karmaşık işleri en basite indirebiliyorsunuz. 3 boyutlu tuş editörü, FTP motoru ve araçları, RSS besleyici ve çok dilli siteler gibi birçok özellikte mevcut.

Grafik editörüde barındıran programda resimlere filtre uygulamaları, frameler ve maskelerle kendi elinizi dokundurabiliyorsunuz ve özgün grafiklerle sitelerinizi süsleyebiliyorsunuz. Siteler XHTML formatında yaratılıyor ve en çok kullanılan tarayıcılar ile uyum gösteriyor. Hazırlanan bu sayfalar cep telefonları tarafından gezilebiliyor ve arama motorları tarafından kolaylıkla indexleniyor.

Bence Html Website editörleri arasında kullanılış ve görsellik bakımında 1 numara diyebilirim.Platform :Windows 98/Me/2000/XP/2003 Server/Vista/7
Boyutu:21 mb.
Dil :İngilizce
Lisans : Deneme Sürümü (5 sayfaya izin veriyor), Tam Sürüm $75.00
Yapımcının Web Adresi:Burada
Yapımcının sunduğu Trial program download linki:Burada
[size="5"]DownLoadTürkçe Yama Dosyası : DOWNLOAD

Programın Resimleri:Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2374
favori
like
share
RUZGAR Tarih: 15.02.2010 15:23
Emeğine Sağlık
mckral Tarih: 21.01.2010 22:05
EMeGiNe SaGLıK TŞK
kartal_67 Tarih: 15.05.2009 15:10
tesekurler