Antalya’nın Kemer ilçesinde verdiği konser sırasında vücuduna elbisesindeki broş saplanan sanatçı Bülent Ersoy hastaneye kaldırıldı.
Ersoy’a, Queen Elizabeth Otel’de konser verdiği sırada elbisesindeki broş saplandı.
Geçirdiği kanama üzerine konsere ara veren Ersoy’a ilk müdahale otel doktoru tarafından yapıldı.
Tansiyonu da düşen Ersoy, yaklaşık 1.5 saat otel kulisinde dinlendi.
Kanaması devam eden Ersoy, daha sonra Kemer Anadolu Hastanesi’ne kaldırıldı.

BÜLENT ERSOY TABURCU EDİLDİ

Kurban Bayramı’nın ikinci gününde Antalya’nın Kemer ilçesindeki bir otelde konser verdiği sırada, elbisesindeki broşun kasığına saplanması sonucu hafif şekilde yaralanan Bülent Ersoy, kaldırıldığı hastanede tedavisi tamamlandıktan sonra taburcu edildi.
Kemer’deki bir otelde eşi Armağan Uzun’un ardından sahneye çıkan Bülent Ersoy, omuzları açık, beyaz renkli abiyesi ve takılardan oluşan kostümüyle yaklaşık 1,5 saat sahnede kaldı. Ersoy, konseri sırasında, eşi Armağan Uzun ile de sahnede dans etti.
Konserin bir bölümünde görüntü alınmasına izin verilen basın mensuplarının salondan çıkarılmasının ardından Bülent Ersoy’un kostümünde bulunan broş, oturarak şarkı söylediği sırada kasığına saplandı. Şarkı söylemeye devam eden Bülent Ersoy, kostümündeki kan lekesinin büyümesi üzerine konserini keserek, kulise geçti. Konseri izleyenler arasında bulunan doktor Aykut Ensari tarafından müdahale edilen Bülent Ersoy, otele çağrılan bir ambulansla Kemer’deki özel bir hastaneye kaldırıldı. Hastanenin nöbetçi müdürü Doktor Can Akman, Bülent Ersoy’un durumunun ciddi olmadığını söyledi. Ersoy’un kasığında üçgen şeklinde bir kesik bulunduğunu kaydeden Dr. Akman, Ersoy’a iki gün süreyle dinlenmesinin önerildiğini anlattı.
Tedavisi tamamlanan Bülent Ersoy taburcu edildikten sonra konser verdiği otelde istirahate çekildi.
Otel Genel Müdürü İzzettin Yurtsever, yaşanan olayın kendilerini üzdüğünü söyledi.
Bu arada, Bülent Ersoy’a kuliste yapılan müdahale sırasında, ne olduğunu fark edemeyen dinleyiciler, konser şartlarının yerine getirilmediğini öne sürerek, Ersoy ve otel yöneticilerini protesto ettiler ve konser ücretinin iadesini talep ettiler. İzleyiciler, otel yetkililerinin durumu izah etmesi üzerine konser verilen salonu terk ettiler.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1140
favori
like
share
hayrullahkara Tarih: 26.12.2007 04:10
GEÖMİŞ OLSUN
elma kurdu Tarih: 25.12.2007 15:25
geçmiş olsun
NaZ Tarih: 24.12.2007 19:24
konular birlestirildi
casper Tarih: 22.12.2007 20:35
allah allah o nasıl broşmuş bıçak gibi kanamış haberlerde gördüm