İNTERNETTE TRABZON’DAN YÜKSELEN FUTBOL SİTESİ

Türk futboluna katkı sağlayacak ve Türkiye’de ilk olan internet sitesi şimdide yenilikler yapılarak ikinci bir adres olan [URL="http://www.aklimizdafutbol.com" rel="nofollow" target="_blank">www.aklimizdafutbol.com adresinde de yayınlanmaya başlandı.

Gülnet İnternet hizmetleri Genel Müd. Yrd. Murat BUDAK tarafından yapılan açıklamada; Türk futboluna, antrenörlerine geleceği planlamada ve uyum sağlamada fayda ve katkıları olacağı inancındayız. Ayrıca internetin bilgi ve eğitimi daha hızlı bir şekilde iletimektedir, bu doğrultuda www.antrenmandunyasi.com adresinde gerek ana sayfa üzerinde gerekse demo bölümünden kullanıcıların örnek çalışmaları görebilirler dedi.

Yaklaşık 16 aylık süreçte hazırlanan site; Manchester United, Arsenal, Livepool, Chelsea, Barcelona, Valencia, AC. Milan, Lyon, Bayern Munich gibi takımların müsabaka ve antrenman programlarını takip etmekte, Eurosport Chanel 1-2 (National Geographig Chanel, BBC) aracılığıyla bir ay öncesine ait antrenmanlarından elde edilen teknik, taktik, koordinasyon ve benzer çalışmalarını çizim ve animasyon şeklinde üyelere ulaştırmaktadır.

Ayrıca söz konusu site; , [URL="http://www.soccerclinics.com"]www.soccerclinics.com, [URL="http://www.joesoccer.com"]www.joesoccer.com, [URL="http://www.soccertutor.com" rel="nofollow" target="_blank">www.soccertutor.com gibi sitelerin çalışmalarını takip etmekte ve günümüz futbol iklimine uygun, tüm yeni çalışmaları her ay üyeleriyle tek tek paylaşmaktadır.

Site içeriğinde antrenman bilgisi notları, koordinasyon, kuvvet egzersizleri, bunların görüntüleri, antrenmanda kullanılan malzemeler, beslenmeye yönelik bilgi ve görüntüler, çocuk ve spora yönelik bilgi ve görüntüler, ısınma, spor psikolojisi üzerine yazılar ve videolar , spor sakatlıkları, sportif yayınlar, stretching (sitreycing), testler konusunda çok önemli bilgiler verilmektedir.

Sadece 'Üyelere özel' hazırlanan belirli bölümler: futbolcu ve futbol antrenörlerine hizmet vermektedir. Siteye özel üye olan kişiler etkileşimli bir şekilde çalışma şekillerine ait kategoriler halinde bulunan Drilleri görebilmekte ve bu drilin açıklamasını okuyabilmekte, drillere ait animasyonu izleyebilmektedir. Ayrıca bu çalışma şekline ait örnek maç videolarınıda izleyebilmekteler.

Keza detaylandırılmış programlarla: Antrenörlerin teknik, taktik, spor psikolojisi, sağlık, beslenme, antrenman bilgisi konularında güncel bilgileri takip etmelerini ve en kısa zamanda ulaşmalarını sağlamaktadır.

Sitenin ilerleyen günlerde birkaç başka dilde daha geliştirilmesi ve yabancılar tarafından kendi ülkelerindede izlenilebilmesinin sağlanması planlanırken, ayrıca sitedeki bilgilerin bir çoğunun elektronik katalog şeklinde cd’ye aktarılarak, antrenör ve klüplerede dağıtımı hedeflenmiştir.

Böyle bir İLK çalışma ancak, Futbolun 'Yaşam Tarzı' olduğu Trabzondan beklenirdi..

Hasan Alemdar seçimi...

Trabzonsporumuz

trabzonspor
trabzonspor resimleri
trabzonspor com
www trabzonspor
trabzonspor org
fenerbahçe trabzonspor
trabzonspor org tr
www trabzonspor com
www trabzonspor org tr
galatasaray trabzonspor
www trabzonspor org
trabzonspor maçı
trabzonspor haberleri
trabzonspor vllaznia
trabzonspor sivasspor
trabzonspor transfer
trabzonspor resmi
trabzonspor intertoto
trabzonspor haber
trabzonspor com tr
trabzonspor taraftar
fenerbahçe trabzonspor maç

www.main-board.com

Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 821
favori
like
share
ysyalcin Tarih: 04.07.2008 16:44
salm
ysyalcin Tarih: 04.07.2008 16:37
HOCAM LİNK AÇILMADI
ysyalcin Tarih: 04.07.2008 16:35
SLM
fmay Tarih: 13.06.2008 11:21
mrhb
osmanksk Tarih: 25.04.2008 10:17
herkese slmlar