Sabaha kadar yorulmadan dans etmek isteyenler, Nike’ın şık ürünleriyle, enerjilerini uzun saatler sürdürmeye hazırlanıyor. Nike'ın 2007 kış koleksiyonunda yer alan modeller, yeni yılı karşılarken rahatlık ve şıklıktan ödün vermek istemeyenler için alternatifler sunuyor.

Yılbaşı gecesinin keyfi ve coşkusu, Nike’ın rahat ayakkabıları ve onları bütünleyen çanta modelleriyle çok uzun süreceğe benziyor.
Trainer ve Plata modeleriyle “şık” çözümler
Nike, yılbaşı gecesinin enerjisini hareketlerine özgürce yansıtmak isteyenler için Shox Sculpt sunuyor. Dolgu sistemiyle ayak tabanlarını destekleyen ayakkabılar, maksimum hareket kolaylığı sunuyor. Üst kısmındaki delikler havalandırma sağlayarak ayakları terletmiyor. Parlak grafik desenler, kırmızı vurgular ve gold renklerle şık görünüm sunan ayakkabılar, tüy kadar hafif...

Nike’ın, bir çantadan beklenen tüm özellikleri taşıyan La Liga ve Gym Medium Duffel modelleri, göz alıcı renkleriyle ayakkabılara uyum sağlıyor. Rahat tutma yerleri, çıkartılıp ayarlanabilen omuz askılarıyla istenildiği gibi kullanılabilen çantalar, pratik aksesuvarların aynı zamanda “şık” olabileceğinin de kanıtlıyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 420
favori
like
share
elma kurdu Tarih: 27.12.2007 20:54
teşekkürler
SU-PERISI Tarih: 27.12.2007 09:25
saol sindy