Limon suyu ve Sarımsak mucizesi
2 Litre limon suyu, 40 diş soyulmuş ve ezilmiş sarımsak, ağzı sıkı Kapanan koyu renkli veya üzeri kağıtla kapatılmış bir kavanoz lazım.
Limonların suyunu iyice sıkıp kavanoza doldurunuz, soyulmuş 40 diş orta Boy sarımsağı yıkamadan ve ezerek limonun içine atıp kavanozun kapağını kapatıyoruz.
25 gün boyunca normal ılık bir yerde saklanıp her gün çalkanacak, (sarımsaklar iyice erimiş olacak) 25 gün sonra kavanozu açıp her sabah aç karnına yarım veya içebiliyorsa Bir çay bardağı içiyoruz kavanoz bitene kadar içilecek, kapağı hep kapalı Olacak, kavanoza asla su, şeker v.b. karıştırılmayacak.
Ancak çay bardağına aldığınız kısmını dilersek sulandırarak içebiliyoruz bunu içtikten Sonra en AZ yarım saat bir şey yiyip içilmeyecek, yarım saat geçtikten sonra kahvaltı yapılacak mümkünse her sabah aynı saatte içilecek.
% 100 KANITLANMIŞ YARARLARI
1-Tüm damar iltihapları (vaskülir) tedavi ediyor, tıkanan damarları açıyor, damar sertliklerini ve hipertansiyonu önlüyor.
2-Kollestrol ve lipidi düşürüyor zararlı yağların yakılmasını sağlıyor, kilo verdiriyor (bazal metabolizmayı hızlandırıp yağların yakılmasını sağladığı için iştahı açıyor bu dönemde diyete dikkat etmek Gerekiyor) şekeri düşürüyor, pankreasın yenilemesini sağlıyor.
3-Böbrek ve safra taşlarını eritiyor idrar söktürüyor vücuttaki şişkinlik ve tüm dokulardan ödemi kaldırıyor.
4-Helycobeacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek mide ve oniki Parmak bağırsağı ülserinin kesin tedavisini yapıyor.
5-Tüm romotizmal iltihabı önleyip, her tür romotizmal ağrıları Dindiriyor, kireçlenmeyi önlüyor, eklem düzeylerinin yenilenmesini sağlıyor her türlü ağrıyı kesiyor.
6-Beyin hücreleri ve tüm sinir sistemlerinin yenilenmesini sağlıyor Sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hızını artırıyor,felçlere ve VERTİGO'da fayda veriyor.
7-Vücudun bağışıklık sistemini son derece kuvvetlendiriyor, ve her türlü alerjiyi özellikle damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerjilerini kökünden kesiyor, kansere karış tüm vücudu koruyor.

N O T : İlacı hazırlayanın babasının koroner by-pass ile üç damarı değişecekken bu ilaç sayesinde %100 tıkalı damarları açılmış ilaç hazırlandıktan sonra sarımsaklar erir, koku etrafa yayılmaz.

Bunu ilk defa Rus doktorlar bulmuş ve uygulamışlar şimdi ABD'de uygulanmaya başlamış, tıp de devrim yaratacağı söyleniyor ve sarımsak limon karışımından oluşan maddelerin kimyasal yapısı çözülmeye çalışılıyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1366
favori
like
share
hOney Tarih: 03.05.2008 10:50
Eskiden dedem hep yapardi bunu.. gerci yanlis hatirlamiyorsam dedem top top birakiyordu sarimsaklari.. kokusu pek umrunda degildi sanirsam... Neyse,, biz bi faydasini görmedik acikcasi.. belki görenler bulunur.

eskitoprak Tarih: 03.05.2008 09:40
bunu amcamoglu, kardesim, halamoglu, denedi ama bir sey cikmadi inanmayin
FENERISA Tarih: 03.05.2008 02:02
Bu ilacin etkisini goren varmi (formulun) simdiden tesekkurler herkese
elma kurdu Tarih: 27.12.2007 20:03
paylaşım için saol
SU-PERISI Tarih: 27.12.2007 08:34
limon ve sarımsak mucizesinin faydalarını biliyorum.paylaşımın için saol arkadaşım.
Grace Tarih: 26.12.2007 15:39
bilgilendirme için teşekkürler
Sylar Tarih: 26.12.2007 15:37
benzer bir yöntemle yumurta eritiliyor limonsuyunda (kabuklu)
sonrasında içine tereyağı ve bal konup güzelce karıştırılıyor.
abimde etkisini annem kanıtlamış. çok kötü ciğerlerini üşütmüş küçükken.
kocakarı ilacı derler ama çok faydalı oluyorlar.
meralyasar Tarih: 26.12.2007 15:21
Doğa işte bu.Çareler doğada.Annem romotoid artrit hastası.Bugün eve döner dönmez bu formulü işleme koyacağım.Teşekkürler...