Messenger Plus! Live 4.81.358
Messenger Plus! ücretsiz bir yazılımdır. Ücretsiz yazılım ne casus ne de paylaşılan yazılımdır, sadece ücretsiz yazılımdır. Kullanmak %100 bedava ve beraberinde gelen sponsor programı yükleyip yüklememeyi seçebilirsiniz. Hemen şimdi milyonlarca mutlu kullanıcının arasına katılın!

Kullanılabilir diller

Şu anki sürüm aşağıdaki dillerde dağıtılmaktadır:

English, Spanish, French, Arabic, Chinese Simplified, Chinese Traditional, Danish, Dutch, Estonian, Finnish, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Norwegian, Portuguese, Swedish, Thai, Turkish.

Uyumluluk

Messenger Plus! Live'ı kullanmak için gereken tek şey Windows XP ya da üstünü gerektiren Windows Live Messenger (MSN Messenger'ın son sürümü)'dır. Messenger Plus! Live Windows Live Messenger 8.0 ila 14.0 (2009) sürümleri ile uyumludur ve Windows XP ve Windows Vista'nın 32bit ve 64bit sürümlerinin üzerine yüklenebilir.

* Messenger Plus!'ın MSN/Windows Messenger 4.7 ila 7.5 (Windows 98/2000 kullanıcıları) ile uyumlu bir sürümü için, Messenger Plus! 3.63'ü indirin.
DownLoad

YukLe

aktuel plus msn, coklu oturum acma, dosya paylasma, log sifresi, messenger arayüz paketleri, messenger avatars, messenger plus, msn adresi alma, msn arayüz, msn goruntu kayit etme, msn gunluk kaydi, msn ikos, msn log kayit, msn patron kilidi, msn plus, msn rekli isim, msn resim calma, msn tema, plus, plus aktuvel versiyon, plus msn, plus son versiyon, plusun ozellikleri, son surum plus

Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 6362
favori
like
share