İnternette ciddi bir Rus gelin sektörü oluştu. Potansiyel Rus gelinleri tanıtan 1 .5 milyon site açıldı. Yalnızca Avustralya'da Ruslar'la evlenen erkeklerin sayısı 1 yıl içinde 7 katına çıktı.
Rusya'da kadınların sayısı erkekleri 10 milyon geçince koca sıkıntısı baş gösterdi. Rus kadınlar da çareyi internetten yabancı eş aramakta buldu. İnternette başlı başına bir Rus gelin sektörü oluştu.

Farklı şirketler internette kurdukları sitelerde evlenilecek Rus kadınları tanıtmaya koyuldu. Öyle ki arama motorlarına "Rus gelin" sözcüklerini yazdığınızda 1.5 milyondan fazla siteyle karşılaşıyorsunuz.

Bu sitelerin girişinde "Rus kadınlar evlenince bile daima güzel ve bakımlıdır. Daima nazik ve sevgi doludur" gibi tanıtım yazıları bulunuyor. Her sitede o şirketle çalışan Rus kadınların isimleri ve adresleri, telefon numaraları listeleniyor. Avrupa ülkeleri ve Avustralya başta olmak üzere birçok ülkeden bu kadınlar için talepler geliyor. İki taraf e-posta yoluyla anlaşırsa kadın yeni kocasının yanına uçuyor ve ikili evleniyor.

Bedava!

Bu işlemlerde herhangi bir ödeme yapılmıyor. İki taraf tamamen birbirlerini beğenip beğenmemelerine bağlı olarak evleniyor. Rus gelinler şimdilik en çok Avustralya'da popüler. Ülkede Rus kadınlarla evlenenlerin sayısı 1 yıl içinde yüzde 700 arttı. Rus gelin modası o kadar ileri gitti ki Batılı erkeklere Rus kadınların özellikleri hakkında bilgi veren kitaplar bile basılmaya başlandı.

Rus kadını güzeldir bakımlıdır, feminizme maruz kalmamıştır!

Siteler Rus kadınlarını şöyle tanıtıyor.

Rus kadını güzeldir. Kilosuna, saçına, süsüne dikkat eder. Spor giysilerinin yalnızca spor yaparken giyileceğini bilir.
Rus kadını bir hanımefendi muamelesi görmek ister. Zayıf cins olduğunu bilir ve buna göre davranır. Feminizm dalgasına maruz kalmamıştır. Ancak bu güçsüz olduğu anlamına gelmez. Ayakta kalmayı bilir. Çingeneler gibi dans eden, votka içen ama katedralde de başını kapamayı bilen kadınların soyundan gelir.
Rus kadını çalışarak ailesine destek olur. Onlar için iyi bir eğitim şarttır, iyi bir meslek ise çok önemlidir. Çoğu Rus kadını 2 ya da daha fazla dil bilir ve üniversite mezunudur. Farklı dilleri, farklı mutfakların yemeklerini, farklı felsefeleri öğrenmeye meraklıdır.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2848
favori
like
share
mtn88 Tarih: 22.06.2008 17:21
evlenmeden alalım____________♥♥♥♥♥♥♥♥♥
__________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
________♥♥♥♥♥_________♥♥______♥
_______♥♥♥♥♥_________________♥♥♥
_______♥♥♥♥♥______________♥♥♥♥♥♥♥♥♥
_______♥♥♥♥♥________________♥♥♥♥♥
________♥♥♥♥♥_________♥♥___♥♥___♥♥
__________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
____________♥♥♥♥♥♥♥♥♥
ATAS1206 Tarih: 20.06.2008 13:10
PİZUM ERKEKLERİMUZ YAPTUĞU İŞLERİ GİZLERLER. RUS KİME ANLATSUN OLANLARİ...
xsbnmx Tarih: 06.06.2008 21:48
aman türk erkeklerinin çoğu rusuna çinine bakmaz
size kolay kadın olsunda çamurdan olsun yeterki

medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar
the_turk Tarih: 05.06.2008 14:22
rus falan hikaye..bende acayip bi yabancı kız takıntısı var biri bana yardım etsin
efsane38 Tarih: 03.04.2008 21:12
Ğüzellikleri Batsın İspirto Küpleri 25-30 Yaş Sonrası Çöküyorlar Ayrıca Dünya Onların Cenneti Bırakalımda Adamlar "Cennetlerinde" Doya Doya Yaşasınlar Biz Asil Türk Erkekleri Onların Cennetinden Uzak Duralım Ava Giderken Avlanmayalım Yaşasın Müslüman Türk kadını.Vesselam.. :85:
BaL Böcüğü Tarih: 03.04.2008 21:11
[QUOTE=oLci;2305990]hehehe..Eeee şimdi benim fikrim,noja'da haru,dusabenj tu rusian

ne dion sen ya :15:
Terakkiperver Tarih: 03.04.2008 21:05
Uyy arkadaşum sen mi dedun ba mizahtan anlamayasun diye!..Öptüm senu!.Ha pu pakayum kium anlayamamuş mizahdan daaHaçan sen benu anlamamuşsun!..
TMOLOS Tarih: 03.04.2008 18:21
[QUOTE=Terakkiperver;2548224][COLOR="Purple"]Biraderim, Rusça öğrenmek için Rus kızlarına ihtiyaç mı duydunuz. Rusça dersler veren çok yerler var. Kendinizi aldatmayınız..

bizim en büyük eksiğimiz ne biliyormusunuz...ŞAKA İLE GERÇEĞİ AYIRT ETME ANLAYIŞINDAN UZAĞIZ.ve bazı arkadaşlarımız sazan gibi atlıyorlar.sevgili arkadaşım önce sen mizah anlayışını geliştir.bu da çok okumakla olur.olaylara,söylenenlere at gözlüğüyle bakma.ve bir abi olarak sana tavsiyem; İKİ KERE DÜŞÜN BİR KERE SÖYLE.KONUŞMAK İÇİN KONUŞMA.ÖPÜYORUM KARDEŞİM SENİ.
Terakkiperver Tarih: 03.04.2008 15:22
[COLOR="Purple"]Biraderim, Rusça öğrenmek için Rus kızlarına ihtiyaç mı duydunuz. Rusça dersler veren çok yerler var. Kendinizi aldatmayınız..[QUOTE=voyvoda;2547552]ruscayı öğrenmek için