Genç, dinamik ve özgün kişilerin markası Puma, 2007 Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile yumuşacık ve sımsıcak bir kışın müjdesini veriyor.

Yaklaşan yeni yıl gecesini sokak partilerinde ya da dış mekânlarda geçirecek olan gençler için birbirinden modern ve sıcak alternatifler sunan Puma 2007 Sonbahar- Kış Koleksiyonu ile yeni yıla, herkesten şık gireceksiniz!

Yeni yılın en şık ve en sıcak beyazı Puma’dan “Duffle Sweat Jacket”

Mevsim gözetmeksizin moda dünyasının her ayrıntısında yer alan beyaz, Puma’nın eşsiz yorumu ile bayanların kış gardıroplarındaki yerini alıyor. Bir bulut kadar beyaz ve yumuşacık görüntüsü ile Puma Duffle Sweat Jacket, yeni yıl akşamının sıcacık şıklığına imzasını atıyor.

Puma Duffle Sweat Jacket, muflon yapısı, kemik düğmeleri, kalça hizasındaki kemeri ve kırmızı renkteki Puma logosu ile sportif şıklığın kışlık yorumunu gözler önüne seriyor. Mini örgü etekler, taytlar ve yünlü kaprilerle giyebileceğiniz Puma Duffle Sweat Jacket, yeni yıl gecesi çok uzaktan bile dikkat çekmenizi sağlayacak kadar şık ve çarpıcı detaylara sahip.

El örgüsü çılgınlığında son nokta “Puma Knitted Cardigan”

Gençlerin severek giydikleri el örgüsü görünümündeki hırkalar, Puma 2007 Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile nostaljik çizgilerin modern yorumlarına dönüşüyor. Beylere özel tasarlanan Puma Knitted Cardigan, dondurucu kış günlerinin modern ve kullanışlı detayı olarak karşımıza çıkıyor.

El örgüsü görünümü, deri baskı düğmeleri, cepleri ve şal yakası ile oldukça dikkat çekici ve modern bir görünüşe sahip olan Puma Knitted Cardigan, yılbaşı gecesinde de sizi hem soğuktan koruyacak hem de eğlence dolu unutulmaz anlarınıza şahitlik edecek.

Yılbaşı gecesinin en neşeli aksesuarı Puma “Babs Brimmed Beanie” Örgü Bere

Puma’nın şıklığını ve tarzını aksesuarlarla pekiştirmekten hoşlanan stil sahibi genç kızlar için tasarladığı Babs Brimmed Beanie Bere, örgü modasının en şık ve sevimli ayrıntısı olarak karşımıza çıkıyor. Puma Babs Brimmed Beanie Örgü Bere, önündeki siperliği, üst kısmındaki ponponu ve siperlikte yer alan Puma logosu ile hem şık hem de sıcacık geçecek uzun bir kışı müjdeliyor.

Yılbaşı gecesini sokak partilerinde ya da dış mekânlarda geçirecekler için oldukça sevimli ve şık bir aksesuar olan Puma Babs Brimmed Beanie Örgü Bere, kırmızı rengi ile yılbaşı gecenizi unutamayacağınız eğlenceli bir anıya dönüştürecek.

Yeni yılda Puma ile ayağını sıcak tut…

Buz gibi kış günlerinin olmazsa olmazı botlar, yepyeni görünümleri ve insanın içini ısıtan tasarımları ile Puma 2007 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’ndaki yerlerini aldılar. Yeni yılı sokak partilerinde karşılamayı düşünenler için ideal detaylara sahip olan Puma botlar, çılgın yılbaşı eğlencelerinde sabaha kadar sizlere eşlik edecek!

Puma "Yutori Fuyu"

Japon dilinde kış anlamına gelen “fuyu” kelimesinden ve Japon minimalizminden esinlenerek tasarlanan Puma Yutori Fuyu botlar, soğuk kış günleri için üretildi. Hem açık hem de bileğe kadar katlanarak kullanılabilen bot süet dış yüzeyleri ve içlerinde yer alan kürk kaplamalar ile bu yılın en revaçta olan trendy “ankle bot” modasına öncülük ediyor.

Puma “El Roo Mid”

Puma El Roo Mid, ev terlikleri kadar rahat, yumuşak ve kullanışlı tasarımıyla sokaklardaki şıklığınıza sempatik bir ayrıcalık katıyor. Dış kısmında yer alan soğuğu geçirmeyen özel fitilli kadife kaplaması ve ayakları sımsıcak tutan kürk iç astarı ile soğuk kış günleri için tasarlanan El Roo Mid, ayağınızdan çıkartmak istemeyeceğiniz kadar rahat ve konforlu.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 380
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 29.12.2007 20:56
paylaşımın için saol sindy.