Bugünlerde internette çok tehlikeli bir virüs dolaşıyor. Pkk'nın Türkiye ve Avrupa ülkelerinde eğitim almaları için maddi destekte bulunan bir grup kürt hackerın geliştirdiği bir virüs tüm bilgisayarları tehdit ediyor!

Tanıdığınız veya tanımadığınız birinden size "Terörü Lanetliyoruz.Herkesi Birlik Olmaya Çağırıyoruz" konulu bir mail gelirse sakin açmayin. Çünkü içinde bulunan .pps(Powerpoint) sunusu olan mailde dosya açıldığı zaman tamamen zararsız ve milliyetçi gibi görünen bir Powerpoint sunusu eşliğinde sözde terör karşıtı resimler ve yazılar çıkıyor. En sonun da ise bunun pkk tarafından yapıldığını ve tamamen aldatmaca olduğunu içeren Türkiye karşıtı kürdistan yanlısı bir resimle(bölünmüş Türkiye ve kürdistan haritası) bütün sisteminizin çöktüğünü, bilgisayarınızdan bütün verilerin silindiğini söylüyor. Ve artık çok geç kaldınız bütün verileriniz siliniyor. Silinmeden önce de açıldığı ilk anda msn listenizdeki tüm arkadaşlarınıza maili yolluyor.

Yine aynı şekilde msn listenize laneththeteror@hotmail.com eklenmek isterse sakın kabul etmeyin. Bu da yine aynı kişilerin kullandığı mail adresi ve eklediğiniz anda bütün adres defteriniz kürt hackerlerin eline geçiyor. Siz kabul etmeseniz de virüslü bir dosyayı bilgisayarınıza yolluyor.

Bu maili olabildiğince çok arkadaşınıza forward ediniz. Bilinçlenelim ve pkknın sanal ortamdaki saldırılarına aldanmayalım.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 416
favori
like
share
FreddyKrueger Tarih: 31.12.2007 17:09
[COLOR="#c0ccf4"]Bu BöLüm Uyqundur...