Gay dergisine savaş !..

2007'de FIFA Dünya'da Yılın Futbolcusu ödülünü alan Kaka, 2008'e büyük bir şokla girdi !.. Milan'nın Brezilyalı yıldızının başı, kendisine çok benzeyen biriyle belada. Çünkü Brezilya'da yayınlanan gay dergisi G-Magazin, Kaka'ya ikizi kadan benzeyen Lucas Pugliessa adlı mankeni çıplak pozlar vermesi için ikna etti !..

Futbolculuğu kadar yakışıklılığıyla da sürekli gündemde olan Kaka, kendisine tıpatıp benzeyen Lucas Pugliessa'nın gay dergisine soyunması üzerine avukatlarını harekete geçirdi. İtalyan Haber Ajansı Ansa'nın haberine göre G-Magazine adlı dergiye dava açılması için talimat veren Kaka, Şubat ayında yayınlanacağı açıklanan fotoğrafları engellemeye çalışıyor.

"YAYINLANIRSA DAVA AÇARIZ"
Kaka'nın Basın Sözcüsü Diogo Kotscho, Brezilyalı yıldıza inanılmaz derecede benzeyen Lucas Pugliessa adlı mankenin dergiye çıkmasını engellemek için her türlü yasal girişimde bulunacaklarını, aksi takdirde G-Magasine adlı gay dergisine tazminat davası açacaklarını söyledi.

Dindar biri olduğu bilinen Kaka, son olarak FIFA tarafından kendisine verilen "Dünyada Yılın Futbolcusu" ödülünü, sergilenmek üzere Sao Paulo'daki bir kiliseye ödünç vermişti.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 543
favori
like
share
eskitoprak Tarih: 07.01.2008 08:07
ama hic bir sonuc almazlar
tekkursun68 Tarih: 06.01.2008 01:37
ii ya acsin bence bi dava

benden walla tam destek kaka'ya