M.United, Arsenal´in 49 maçlık yenilmezlik serisine son verdi ancak kavga sürüyor. Konuk ekibin oyuncularının Ferguson´a tünelde çorba fırlattığı iddia edildi. Wenger, hakemi suçlayıp, "Soyulduk" dedi


Bezelyeli Sir Alex
Ada´da önceki gün oynanan Manchester United-Arsenal maçında olanlar sahada kalmadı! Kırmızı Şeytanlar´ın 2-0 kazanıp, rakibinin 49 maçlık yenilmezlik unvanına son verdiği mücadele sonrası tünelde istenmeyen görüntüler yaşandığı bildirildi. Alex Ferguson´un maç öncesi açıklamalarıyla patlama noktasına gelen konuk ekibin oyuncularının M.United´ın "Sir" unvanlı hocasına bezelye çorbası fırlattığı belirtildi.

"Her sene penaltı"
M.United Kulübü olaylarla ilgili yorum yapmadı. Ferguson da konu hakkında sessizliğini korurken, bu galibiyetin lider Arsenal ile farkı 8´e indiren takımı için dönüm noktası olacağını söyledi. Arsenal´in hocası Arsene Wenger ise hakem Riley´i suçlayıp, "Bize karşı Old Trafford´da M.United´ın her sezon bedava bir penaltısı var. Geçen sene kaçırdılar, bu sefer attılar. Burada hırsızlığa uğradık diyebilirim. Skoru hakem belirledi" diye konuştu.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 333
favori
like
share