Amerika Birinci Futbol Ligi takımlarından Los Angeles Galaxy'de forma giyen İngiliz futbolcu David Beckham, İngiltere Milli Takımı teknik direktörü Fabio Capello için “Karizmasıyla kendini oyunculara sevdirir” dedi.

Sky Sports News'e konuşan Beckham, futbolcuların en kötü zamanda bile Capello'yla çalışmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, kararlı ve hırslı Capello'nun, karizmasıyla kendini oyunculara sevdirdiğini ifade etti.

Manchester United'ın çalıştırıcısı Alex Ferguson dışında kendini futbola bu kadar adamış bir başka kişi tanımadığını ifade eden İngiliz futbolcu, Real Madrid'de oynadığı sırada o ve diğer oyuncuların Capello'dan çekinip, korktuklarını söyledi. Beckham, aynı özelliğin Ferguson'da da bulunduğunu, bunun da onu başarıya taşıdığını kaydetti.

Beckham, Capello çağırırsa İngiltere Milli Takımı'nın İsviçre ile 6 Şubat Çarşamba günü oynayacağı dostluk maçında 100. kez milli olacağını belirterek, “Capello'nun ilk takımı ve ilk maçında formda olmak istiyorum” diye konuştu.Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 287
favori
like
share
eskitoprak Tarih: 07.01.2008 17:51
buraya aldim daha uygun