Anelka'nın hayalleri yıkıldı

Chelsea'ye transferine kesin gözüyle bakılan ve Maviler için oynamak istediğini açıklayan Nicolas Anelka'nın hayalleri yıkıldı. Fransız yıldızı 8 milyon pounda Fenerbahçe'den transfer eden Bolton Wanderers'ın Chelsea'nin resmi teklifini reddettiği açıklandı.

Bolton, Drogba'nın yerine transfer edilecek 1 numaralı isim gözüyle bakılan Anelka için yapılan teklifi düşünmeden geri çevirdi ve Fransız yıldızın büyük takım hayalleri de başka bir bahara kalmış oldu. Chelsea'nin internet sitesinden transfelre ilgili yapılan açıklamada, "Anelka için resmi teklif yapıldı ancak Bolton'la anlaşma sağlanamadı" denilirken, Wanderers'ın reddettiği teklifin yaklaşık 12 milyon pound civarında olduğu kaydedildi. Megson'un kapısını tekrar çalması beklenen Chelsea'nin İsrailli menajeri Avram Grant, daha önce yaptığı açıklamada Anelka'nın takımda gömek istediğ isimlerin başında geldiğini söylemişti.
2006'da Fenerbahçe'den Bolton'a kulüp rekoru olan 8 milyon poundluk bonservis bedeliyle transfer olan Fransız futbolcu, bu sezon 22 maçta attığı 11 golle kariyerinin altın yıllarından birini yaşıyordu.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 312
favori
like
share