Almanya'nın biletleri satışa çıkıyor

Almanya Milli Takımı'nın, 2008 yılında İsviçre ve Avusturya'da düzenlenecek Avrupa Futbol Şampiyonası'nda oynayacağı karşılaşmalar için biletlerin 15 Ocak 2008 tarihinden itibaren satışa sunulması düşünülüyor.

Alman Futbol Federasyonu (DFB) tarafından yapılan açıklamada, 15 Ocak'ta biletlerin ''www.dfb.de'' adlı internet sitesinden sipariş edilebilmesinin planlandığı bildirildi. DFB'ye Alman Milli Takımı'nın maçları için ne kadar bilet verileceğinin ise henüz tam olarak belirlenmediği ifade edildi.
DFB Genel Sekreteri Wolfgang Niersbach, bu konuda yaptığı açıklamada, biletlerin miktarının belirlenmesi için UEFA tarafından organize edilecek bir workshop'un sonuçlarını beklemek zorunda olduklarını, bu miktarın, Alman Milli Takımı'nın oynayacağı statların kapasitesine bağlı olarak tüm biletlerin yüzde 20'si olacağını belirtti.

Maçların yapılacağı statların Almanya'daki statlardan daha küçük olması sebebiyle taleplerin, 2006 yılı Dünya Şampiyonası'nda olduğu gibi biletlerin sayısından çok daha fazla olmasının beklendiğine işaret edilen açıklamada, kura yöntemiyle tespit edilecek şanslı başvuru sahiplerinden
her birine en fazla 4 bilet verileceği kaydedildi.

Bilet satın almak isteyenlerin, başvurularını sadece internet üzerinden yapabilecekleri ve güvenlik nedeniyle bilet sahibi olan kişilerden kimlik bilgilerinin alınacağı bildirildi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 530
favori
like
share