Bu takımın yarısı satılık

Premier Lig'de sezonun hayal kırıklığı yaratan ekiplerinden Tottenham Hotspur, kadrosunun önemli isimlerini gözden çıkardı. Menajer Juande Ramos, başta Robinson ve Defoe olmak üzere 8 oyuncusunu artık kadroda düşünmediğini açıkladı.

Sezona Martin Jol ile başlayan ancak kötü sonuçların ardından Hollandalı'nın yerine takımın başına getirilen Ramos, transfer dönemiyle birlikte köklü değişiklikler için düğmeye bastı. Başta takımdan ayrılmak istediğini açıklayan Defoe olmak üzere 8 ismin satılabileceğini açıklayan Ramos'un en sürpriz kurbanları kadronun önemli isimleri Chimbonda ve Robinson oldu. Satılması beklenen diğer oyuncular ise Lee Young-Pyo, Anthony Gardner, Paul Stalteri, Wayne Routledge ve Hossam Ghaly.

ROBINSON'U HUNT BİTİRDİ
İspanyol teknik adamın İngiltere milli takımının da kalesini koruyan Robinson'dan geldiği günden bu yana memnun olmadığı, Reading ile oynanan FA Cup maçında Hunt'tan yediği golün ise bardağı taşıran son damla olduğu belirtildi. Ramos'un ilk hedefleri ise Getafeli Oscar Ustari, Valencialı Timo Hildebrand ve Bolton'un başarılı file bekçisi Jaaskalainen.

BAŞKAN DA ŞOKTA
Daha önce Ramos'un her kararının arkasında olduğunu vurgulayan başkan Daniel Levi'nin de isimleri öğrenince şok olduğu belirtilirken, "Spurs kulübü satmaya niyetli değil" diyerek listenin kısaltılmasını istediği kaydedildi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 247
favori
like
share