Makyaj çantasını ne kadar gereksiz malzemeyle doldurduğunuzu fark ettiniz mi hiç? Hemen şimdi, makyaj çantanızın içindekileri boşaltıyor ve sadece gerçekten ihtiyaç duyduklarınızı alıyorsunuz...

Nemlendirici:Makyajın ilk adımı, rimel ya da ruj değil, iyi bir nemlendiricidir. Cilt tipinize uygun nemlendiricinizi yaz kış yanınızdan ayırmayın.

Rimel: Makyaj çantasının olmazasa olmazlarından biri, tabii ki rimel! Sabah evden çıkmadan rimelini sürsen de, gün içinde yapacağın küçük bir rötuş gözlerine canlılık katacaktır.

RUJYüzünüze renk gelmesinde en etkili makyaj malzemelerinden biri kuşkusuz rujunuzdur! En kullanışlı olanları, fırçasıyla uygulanan parlatıclı rujlar. Makyaj çantanızda bir iki rengini mutlaka bulundurun!

PUDRA Gün içinde cidinizdeki parlamaları ortadan kaldırmanız için pudranız bire birdir. Cildiniz kuruysa, pudra sürmeniz pul pul bir görünüme neden olabilir. O yüzden pudradan önce nemlendirici uygulayın, ya da krem pudraları tercih edin.

ALLIK Makyaj çantasının sonuncu malzemesi, allığınız olmalı! Yanaklarınıza hafif bir fırça darbesiyle uyguayacağınız allığınız makyajınızı tamamlarken, cilde renk veren allığı dilerseniz far olarak gözlerinize de uygulayabilirsiniz.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 347
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 12.01.2008 13:36
makyaj cantadaki gereksiz malzemeler boşu boşuna yer kaplıyor,kullanmadıklarımızı hemen cıkarmalıyız.