Anne Nedir - Anne Şefkatinin Önemi - Anne Şefkati - Annenin Tarifi
ANNE, dünyada karşılık beklemeden börek yapan tek insandır.

Karşılıksız sevginin ete kemiğe bürünmüş halidir!

Ne kadar üzsen de 10 Dakika sonra seni affeden zarif bir memeli türüdür, yağlı bile olsa tiksinmeden saçını okşayan, kucağına yatıran, öpüp koklayan tek varlıktır,meleğin süt verebilenidir.

Yemek yemeyen çocuğun dikkatini çekmek için elindeki tencere ve Tavalarla maymunluk yapabilen kişidir, kafayı çocuklarıyla bozmuş,göbek bağı kopsa da yürek bağı asla kopmayan, sevgi dolu fedakar İnsan dişisidir.

Yemek uzmanı, düzen insani, bilgili, kültürlü her şeyi bilen şahsiyettir, yavrularını yol tarafından değil, kaldırım tarafından yürütendir, Dizi dizi incidir lakin gerektiğinde laf sokma dalında da birincidir, sevgiliden ayrılma haberi verildiğinde, "amaaan ben sana daha güzelini bulurum" diyebilen komik bir karakterdir.

AMA dünyanın en güzel kucağına sahip, en güzel kokan, harikulade bir varlıktır , olmadık yerlerde iyi ki doğurmuşum Ulen seni! diyen bir sabır ağacıdır,evlatlarını asla ayırmayan, aynı zamanda birbirinden koruyan güç abidesidir.

Mutfakta yasayan, evde Herkesi idare Eden bir tür canlıdır.

Oğlunun damat - kızının gelin olduğunu görünce, çocuğu mezun olunca,çocuğu gol atınca,çocuğu hasta olunca, çocuğu askere gidince, velhasil buna benzer bir sürü şeye ağlayabilen, bu yazıyı okurken duygulanıp gözleri dolabilen,ağlamaya Meyilli bir yapısı olan duygu pınarıdır,

Son kiiii üç dört...

Uzakta dursa da yakın hissedilen, canı hep istenen, asla vazgeçilmeyen, Dizinin dibinde olmak istenen, evlatların varlığını varlığına armağan edebileceği, ıslak - kuru AMA heeeep duygulu Tek kadındır...!

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 480
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 17.01.2008 15:31
Uzakta dursa da yakın hissedilen, canı hep istenen, asla vazgeçilmeyen, Dizinin dibinde olmak istenen, evlatların varlığını varlığına armağan edebileceği, ıslak - kuru AMA heeeep duygulu Tek kadındır...!
çok dogru ve güzel anlatılmış.eline saglık bir-dost
Sindy Tarih: 16.01.2008 09:18
[QUOTE=aşığım_islama;2336761]CENNET ANNELERIN AYAKLARI ALTINDADIR.AZ DEDIM COK ANLAYIN

cok dogrusun bu konuda
ama kucuk harflerle yazman gerekli

paylasim icin tesekkurler bir-dost
missx Tarih: 15.01.2008 23:21
anneleri çok güzel ifade eden bir yazı..
aşığım_islama Tarih: 15.01.2008 09:41
CENNET ANNELERIN AYAKLARI ALTINDADIR.AZ DEDIM COK ANLAYIN