[COLOR=burlywood]'Her an gidebilirim'
Adı yeniden Fiorentina ile anılmaya başlayan Fatih Terim, Deneyimli teknik adam, Sizinle temasa geçtiler mi? şeklindeki soruyu Henüz bir imza veya anlaşma yok. Şu an Türkiyedeyim ama her an herşey olabilir diye cevapladı.
Mondonico gidince...
Fatih Terime yeniden İtalya yolu gözüktü. Galatasarayı geçen sezon bıraktıktan sonra hiç bir takımın çalıştırmayan ve sadece yurtdışından gelecek teklifleri değerlendireceğini söyleyen tecrübeli çalıştırıcıya Fiorentinanın resmen talip olduğu öğrenildi. Önceki gece gazetelere verdiği ilginç demeçlerden ötürü görevine son verilen Mondoniconun koltuğuna oturması beklenen Terimin önümüzdeki günlerde resmi sözleşme imzalamak üzere Çizmeye gideceği sızan haberler arasında.

Unutmak mümkün mü?
Başarılı teknik adam, Fiorentina sizinle temasa geçti mi? şeklindeki soruyu Fiorentina ile benim bağlantım, temasım her zaman var. Floransayı unutmak mümkün mü? O yüzden bu yeni bir şey değil. İtalyadan yeni döndüm. Şu an Türkiyedeyim ancak her an gidebilirim. Henüz bir anlaşma, bir imza yok ancak her an herşey olabilir. Bir şeyler olduğu zaman herkesle paylaşacağım. Şu an beklemedeyim. 2-3 gün içinde herşey belli olur. Hep beraber göreceğiz şeklinde cevapladı.

Yine manşetlerde
Çizme basını da Terimin Fiorentina ile olan görüşmesine geniş yer verdi. Gazeteler Floransada çok sevilen Türk çalıştırıcının sorun yaşayabileceği tek konunun yüksek ücret talebi olabileceğini yazdı. La Gazzetta, Prandellinin alternatifi gösterdiği Terim için Floransada, heyecanı ateşleyip, önemli hedefler yakalamayı düşletebilecek bir aday yorumunu yaptı. Bu arada dün Floransadaki kulüp binasına gelen Dino Zoffun, genel menacer Lucchesi ile bir görüşme yaptığı bildirildi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 593
favori
like
share
ChoaS Tarih: 29.10.2004 11:50
SaĞoLaSıN GS....