Videoget programı aralarında Youtube, Google Video, Yahoo Video ve Türkiye'den PiknikTube ve İzlesene gibi büyük video izleme sitelerininde aralarında bulunduğu tam 166 web sitesinden(sayı sürekli artmaktadır) videoları indirebilmektedir. Video sitelerinden video indiriyorsanız mutlaka kullanın başka program kullanmayacağınıza eminim. Bence daha cazip gösterilen programsız video indirme sitelerinle kıyaslanamaz bile. Türkçe dil desteğide var.

İşte diğer programlardan ve indirme sitelerinden ayıran özellikleri:*

Videoget çoğu programda olduğu gibi sadece youtube'dan değil 160 siteden video indirebilir.
* Programa çok sayıda video adresi ekleyebilirsiniz. O siz bilgisayarınızın başında yokken bile eklediğiniz adreslerden sırasıyla indirir.
* Program indirdiği videoları avi,mpg,wmv,3gp,flv,mp3 ve mp4 olarak kaydedebiliyor. Bu şekilde indirdiğiniz videolar için bir de player kurmak veya codec yüklemek gibi sorununuz olmaz. Direkt olarak windowsla gelen media playerda veya 3gp yapıp cep telefonunuzda izleyin.
* Çevrimiçi olarak video servislerini kontrol ediyor, yeni servisler desteklendiği zaman otomatik olarak kolaylıkla güncellenebiliyor. Benzer programlarda olduğu gibi yeni sürüm indirmek gerekmiyor.
* İndirdiğiniz videonun çıkış türünü ayarlayabildiğiniz gibi kalitesini de ayarlayabiliyorsunuz. Bu ayarları bir kere yaptıktan sonra keyfinize bakın.
* Toplu işlemlerinizi bir dosya olarak kaydedebilirsiniz ve yükleyebilirsiniz.
* Youtube da üyeliğiniz varsa +18 bölümlerinden video indirmek istediğinizde şifrenizi otomatik girebilir.

buradan

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 496
favori
like
share
crazyossie Tarih: 02.12.2009 01:07
link yenilendi
AsPeNDoS Tarih: 14.01.2009 23:20
İlgili Link Tarafımdan Düzeltilmiştir..
keder Tarih: 12.01.2009 09:27
link kırık