Anelka'dan Drogba'ya uyarı

Chelsea'nin yeni transferi Nicolas Anelka'dan henüz beraber forma giyme şansı bulamadığı takım arkadaşı Didier Drogba'ya uyarı geldi. Şu anda Afrika Uluslar Kupası nedeniyle milli takımda bulunan Drogba'yla konuşacağını belirten Anelka, "Benim yaptığım hataları yapmasın" dedi.

Chelsea'den ayrılıp Barcelona ya da Milan'a gitmesi beklenen Drogba'nın İngiltere'yi terketmesinin büyük hata olacağını belirten Nicolas Anelka, "Aynı hatayı ben yaptım ve hayatımda nasıl değişiklikler olduğunu gördüm. İngiltere'nin dışında futbol oynamak çok zordu. Bunu Didier'e söyleyip kalmasını sağlayacağım" dedi.

29 yaşındaki futbolcuyla dün kısa bir konuşma yaptığını söyleyen Fransız yıldız, "Onunla ne kadar iyi bir ikili olacağımızı söyledim ama İngiltere'ye döndükten sonrda daha uzun sohbet edebileceğiz" şeklinde konuştu. 20 yaşındayken Arsenal'den ayrılmasını da değerlendiren Anelka, "Ayrıldığım için pişman değilim. Çünkü Real Madrid böyle bir teklifle karşınıza geldiğinizde hayır demeniz kolay değil" dedi.

Beğeniler: 2
Favoriler: 0
İzlenmeler: 345
favori
like
share
tekkursun68 Tarih: 19.01.2008 09:53
bence drogba baska ülkelerde de oynar :85: