Soru: Yeni tema nereden bulunur?
Cevap: SMF'in desteklediği tüm temalar tek bir adrestedir: [url=http://custom.simplemachines.org/themes/]SMF Tema Sitesi[/url]
Her tema için çeviri gerekmediğinden tema sitesindeki diğer temalardan da yararlanabilirsiniz. Eğer verilen linkler çalışmıyor ise lüften moderatörlerden birine tüm detaylarla birlikte özel mesaj yazın, en kısa zamanda düzeltmeye çalışırız.

Not: Diğer kaynaklardan (SMF tema sitesi dışından) bulunarak yüklenen temalar SMF ekibi tarafından kontrolden geçmediği için, çıkaracakları herhangi bir problem için destek bulmanız mümkün olmayacaktır.


Soru: Tema Nasıl yüklenir?
Yüklemek çok basittir, indirdiğiniz zip dosyasını Yönetim -> Tema ve Yerleşim Ayarları sayfasından Yeni Tema Yükle kutusu altından seçip, Yükle! butonuna tıkladığınızda temanız yüklenecektir. Daha sonra aynı sayfadan temanın varsayılan teması olarak atayabilir, veya kullanıcıların kendi seçimine bırakabilirsiniz.

Eğer tema yüklenemiyorsa, muhtemelen temaların bulunduğu ../Themes klasörü yazılamaz konumdadır. Yazılabilir yapmak için herhangi bir FTP programı veya webhostunuzun cPanel'inden girin ve klasörün izinlerini 777 olarak ayarlayın.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 915
favori
like
share