Dünya üzerinde en çok tercih edilen dosya, müzik, video, resim, yazılım ve doküman paylaşım araçlarının başında gelen ücretsiz Ares sizlere sınırsız paylaşımlar yapmanızı sağlıyor.

Açık kaynak kodlu bir dosya paylaşım programı olan Ares kendi ağı üzerinden kullanıcılara birbirlerine bağlanabilmelerini ve sanal bir bağ kurmalarını hedefleyerek çalışan bir sistem. Yazılım son güncellemeleriyle BitTorrent protokol desteği, Shoutcast radyo istasyonları gibi bir çok yeni özellikte barındırıyor. Ares ile kendi kanalınızı oluşturabilir veya hazır chat odalarına girerek yeni arkadaşlar da edinebilirsiniz.

Hızlı Çokkaynaklı Yüklemeler

Ares otomatik olarak aradığınız dosyanın kaynaklarını bulur hatta indirme işlemi sırasında daha fazla kaynak arayarak hızınızı yükleme süresini en aza indirir. Dosyayı aynı anda birden fazla kullanıcıdan indirerek yükleme hızlarınız artar.


Entegre Audio/Video Oynatıcısı

Dosyaları henüz indirme işlemleri tamamlanmadan önizleme yaparak izleyebilir, dinleyebilirsiniz. En favori dosyalarınızın playlistlerini oluşturabilir, internet radyolarını dinleyebilirsiniz.

Dosya Paylaşım Chat Odaları

Kendi chat odalarınızı oluşturabilir ve diğer uygun kanallara girebilirsiniz. Chat kanalı yaratma işlemi Ares üzerinde görebileceğiniz en kolay şekilde yapılıyor, artık dosyalarınızı indirirken arkadaşlarınızlada konuşabilirsiniz.

Önemli: Ares`i indirdikten sonra yükleme İngilizce dilde yapılacaktır. Programı kurduktan sonra "Settings" bölümünden "General" sekmesine gelerek dil çubuğundan "Turkish" seçekrek Aresinizi Türkçe yapabilirsiniz.

DOWNLOAD

[url]http://garr.dl.sourceforge.net/sourceforge/aresgalaxy/aresregular209_installer.exe[/url] <<< indir

Beğeniler: 2
Favoriler: 0
İzlenmeler: 724
favori
like
share
everekli38 Tarih: 30.09.2008 04:36
"taygwers" kardes link...

[url]http://garr.dl.sourceforge.net/sourceforge/aresgalaxy/aresregular209_installer.exe[/url]

konunun en altında görürsün.... bakarsannn


Teşekkürler dostumm
taygwers Tarih: 30.09.2008 03:36
dostum neden link görmüyom
taygwers Tarih: 30.09.2008 03:36
tşk edrim linkler nerde
VARTOLU Tarih: 11.07.2008 17:53
TEŞEKÜRLER
BaDGirL-20 Tarih: 18.06.2008 21:49
teşekkürler