Miro (Democracy Player) internet üzerinden video izlemenizi daha kolay ve eğlenceli bir hale getirirken popüler ve güncel bir program olarak kullanıcılarına tam destek sağlıyor. İnternet video kanallarına kayıt olabildiğiniz, video download edebildiğiniz bu program full screen video izleme keyfini size internet ortamındada sunuyor.


1. Bütün Videolarınızı Oynatın
Sanal olarak istediğini videoyu oynatın-- Quictime, WMV, MPEG, AVI, XVID ve dahası. Kitaplığınızı gezin, playlistler oluşturun ve herzaman organize olun.
2. İnternet TV Showlarını İzleyin
RSS feed, podcast veya video bloglarından istediğinize üye olun. Yüzlerce ücretsiz kanalı programın içerdiği Kanal Rehberi ile gezin ve keşfedin.
3. Youtube Araması Yapın
YouTube, Google Video, Yahoo Video veya diğer video sitelerindeki videoları izleyin ve bilgisayarınıza download edip saklayın.
4. High Definition ve Tam Ekran Desteği
Bilgisayarınızın ekranı HD görüntülüyor. HD video dosyalarını tam ekran olarak izleyin.
5. Torrent Gücü
İstediğiniz BitTorrent dosyasını kolaylıkla ve hızlı bir şekilde indirin. Daha sonra aynı uygulama ile indirdiğiniz bu torrent dosyalarını oynatabiliceksiniz. Artık herşey Democracy Player ile çok basit.


Versiyon 0.9.8.1 ile programın adı Democracy Player'dan Miro'ya değiştirilmiş bulunuyor ve tüm platformlara kısayollar eklenmiş durumda. Windows system tray fonksiyonelliğide geliştirilen programda Veoh.com arama motorunu bünyesine eklemiş ve bir çok hatanında giderilmiş durumda.

Versiyon 0.9.9.9'da ilk kez programa eklenen yeni kullanıcı rehberi dikkat çekiyor. Bunun dışında thumbnail oluşturma özelliği, arama terimlerini hatırlama ve videolar için permalinkler gibi yeniliklerin mevcut olduğu güncellemede birçok hata da düzeltilmiş bulunuyor.

Son Sürüm 1.0 çok sayıda hatanın düzeltilmesi ve ayarlamanın yapılmasıyla yayınlanmış bulunmakta ve herhangi bir video'yu oynatırken silebilme özelliği eklenmiş. Unicode hatalarından kaynaklanan göçmelerde düzeltilmiş ve geliştirilmiş stabilite için thumbnail (küçük resim) çalışmaları yenilenmiş.DOWNLOAD
Indirrr

mehmet000024 mehmet000024
Üyenin Yeni Konuları
Üyenin Populer Konuları
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 343
favori
like
share