SANATÇI ADI : Kemal Doğulu

ALBÜM ADI : 1 Yerde

YIL : 2008


COVER:ALBUMDEKi PARCALAR:


Kemal Doğulu - Bir Yerde 2OO8 - 01. 1 Yerde (Orjinal Version Ft. Hande Yener)
Kemal Doğulu - Bir Yerde 2OO8 - 02. Nedense Nedense (T-Ekspres Mix)
Kemal Doğulu - Bir Yerde 2OO8 - 03. 1 Yerde (Erol Temizel Mix)
Kemal Doğulu - Bir Yerde 2OO8 - 04. Nedense Nedense (Orjinal Version)


www.main-board.com

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1082
favori
like
share
hicbirsey2001 Tarih: 21.01.2008 19:43
Albüm ile ilgili diğer bilgiler

Kemal Doğulu, 14 Ekim 1979 Mersin doğumlu. Müzikteki ilk projesi olan ‘Bir Yerde’ isimli maxi single 20 Ocak’tan itibaren tüm müzik marketlerdeki yerini alacak.

Bir Hande Yener ve Erol Temizel productionu olan maxi single da, sözleri Hande Yener’e, müziği ve aranjesi Erol Temizel’e ait 2 yeni şarkı ve 2 de versiyon bulunmakta. Elektronik soundları ve farklı ses rengiyle Kemal Doğulu şimdiden en modern erkek vokal açığını dolduracağa benziyor..

Hande Yener’in “Nasıl Delirdim” albümünün hit parçalarından Romeo ,Yalan Olmasın, Nasıl Delirdim vs..gibi parçaların bestecisi ve aranjörü olan Erol Temizel, Kemal Doğulu için özel soundlar , özel vokal efektleri oluşturdu. Yepyeni bir bakış açısıyla yazılan sözler ve müzikler tamamen Kemal Doğulu için Erol Temizel ve Hande Yener tarafından tasarlandı. Projenin stüdyo aşaması 4 ay sürdü.
Ve Kemal Doğulu, uzun süredir imaj makerlığını,yönetmenliğini ve sanat danışmanlığını sürdürdüğü Hande Yener’in sanatçısı olmuş oldu.

Erol Köse ve Hande Yener’in ortak yapımı olan projenin, sanat danışmanı.ve video klibin yönetmeni yine ‘Kemal Doğulu’.

“Bir Yerde” isimli maxi single ının ilk klibini single ile aynı adı taşıyan “Bir Yerde” isimli şarkısına çeken Kemal Doğulu’ya klibinde, aynı zamanda şarkıya düet yapan Hande Yener de eşlik etti.

Daha albümü çıkmadan fan sitesi oluşmuş olan Kemal Doğulu’nun, 2008 de en iyi çıkışı yakalayan erkek solist olma ihtimali çok yüksek…

Kemal Doğulu ‘Bir Yerde’ adlı maxi single yla artık sizlerle