Renault Scenic Conquest

Firma Scenic Conquest’i, sıradışı seyahatler, sıradışı kişiler için tasarlamış. Maceracı stili nedeniyle önden ve arkadan, arazi araçlarını anımsatan Scenic Conquest, EuroNCAP testlerinde Scenic’e 5 yıldız kazandıran güvenlik ekipmanlarının tamamına sahip.

Otomobilin ön tarafında, alt kısmı siyah grafit kaplı bir tampon bulunuyor, diğer yandan yeni ızgaralar ve hava girişleri ile motor altında saten krom kaplamalı bir koruyucu kızak yer alıyor. Farlar siyah maskelere sahip.

Conquest’te zemin yüksekliği 20 mm arttırılmış ve buna uygun şekilde süspansiyon güçlendirilerek sertlik ayarı gözden geçirilmiş. ESP sistemi, otomobilin arazi ağırlıklı sürüş özelliğine göre ayarlanmış.
Scenic Conquest, Türkiye pazarına 1.5 dCi motor ile sunuluyor. Bu motor, 1900 devirde 200 Nm tork ve 4000 devirde 100 beygir güç üretiyor.

Donanım paketi alüminyum alaşımlı jantlar, elektronik klima, raylı orta konsol, direksiyondan kumandalı 4x15W Radyo-CD MP3, arka park sensöründen oluşuyor. ESP ise opsiyonel olarak sunuluyor. Scenic Conquest, çift kademeli açılan sürücü ve yolcu hava yastıkları, yan ve perde hava yastıkları, güç limitörlü ön ve arka emniyet kemerleri gibi EuroNCAP testlerinde Scenic’e 5 yıldız kazandıran pasif güvenlik ekipmanlarının tamamına sahip.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 525
favori
like
share
eskitoprak Tarih: 24.01.2008 09:39
bilmem
MeMoLi Tarih: 23.01.2008 19:22
1.5 Motor ßu Arabaya Göre ßirazcık Az DegiLmi