Volvo’dan çocuk güvenliğine özel web sitesi

Çocuk Güvenliği konusunda 40 yılı aşkın süredir AR-GE çalışmaları yürüten Volvo, Türkiye’de çocuk güvenliğine özel, micro web sitesi açtı.

[url]http://www.volvocars.com.tr/campaigns/Misc/ChildSafety/[/url] adresini tıklayan herkes hamile ve çocuk güvenliği ile ilgili sorulara yanıt bulabilecek. Volvo Cars’ın, gerçek kazaların araştırılmasından elde ettiği ve ileri teknoloji çarpışma testi laboratuarının bulgularını kaynak alarak sitede yer verdiği bilgilerle, anneler hem kendi hayatlarını, hem de bebeklerinin hayatlarını koruyabilecek.

Volvo’nun “Çocuk Güvenliğine Özel Web Sitesi” nde hamileler, bebekler, 1-3 yaş ve 4-12 yaş çocuklar için ayrı kategoriler bulunuyor. Bu kategorilerden birini veya birkaçını seçerek içinde yer alan bilgilere, konuyla ilgili filmlere ve uygulamalı gösterimlere ulaşılabiliniyor.

Volvo’nun çocuk güvenliği mikro sitesinde hamilelerin otomobil kullanırken veya emniyet kemeri takarken nelere dikkat etmeleri gerektiği, bebeklerin veya çocukların hangi tip koltuklarda ne şekilde oturmaları gerektiği ve aynı zamanda emniyet kemerinin nasıl takılması gerektiği gibi bilgileri hem yazılı hem de uygulamalı olarak yer alıyor.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 369
favori
like
share