New Orleans'ta 17 Şubat'ta yapılacak olan NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı. Doğu Konferansı takımı Dwyane Wade, Jason Kidd, LeBron James, Kevin Garnett ve Dwight Howard, Batı Konferansı ekibi ise Kobe Bryant, Allen Iverson, Carmelo Anthony, Tim Duncan ve Yao Ming isimlerinden oluşacakNew Orleans'ta 17 Şubat'ta yapılacak ve NTV'den canlı olarak yayınlanacak NBA All-Star maçının oylamaları sona erdi. Yapılan oylama sonucunda en fazla oy alan oyuncular açıklandı ve Batı ile Doğu takımlarının ilk beşleri belli oldu.

Taraftarların internet üzerinden verdikleri oylara göre, Doğu Konferansı takımı Dwyane Wade (Miami), Jason Kidd (New Jersey), LeBron James (Cleveland), Kevin Garnett (Boston) ve Dwight Howard (Orlando), Batı Konferansı ekibi ise Kobe Bryant (Lakers), Allen Iverson (Denver), Kevin Garnett (Minnesota), Tim Duncan (San Antonio) ve Yao Ming (Houston) isimlerinden oluşacak.

Karşılaşmada yer alacak diğer 14 oyuncu ise, ligde görev yapan 30 takım antrenörün oylarıyla netlik kazanacak.

All-Star karşılaşması dışında New Orleans'taki etkinliklerde, çaylaklar ile ikinci yılını geçiren oyuncular maçı, yetenek yarışması ve smaç yarışması da yapılacak


Batı Konferansı Doğu Konferansı

F – LeBron James - Cleveland
F – Carmelo Anthony - Denver

F – Kevin Garnett - Boston
F – Tim Duncan - San Antonio

P – Dwight Howard - Orlando
P – Yao Ming - Houston

G – Dwyane Wade - Miami
G – Kobe Bryant - L.A. Lakers

G – Jason Kidd - New Jersey
G – Allen Iverson - Denver

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 409
favori
like
share
neonbilisim Tarih: 28.01.2008 23:23
paylaşım için thanks
eskitoprak Tarih: 28.01.2008 18:18
bilgiler icin tesekkurler