Dil : Ingilizce
İşletim Sistemi : (Mobil) Symbian


Symbian Cep telefonlarımıza her geçen gün biraz daha fazla şey yüklüyoruz. Çoğu durumda telefonumuzun varsayılan klasör düzenleyicisi programı ihtiyacımıza yetmemeye başlıyor. Dosya kopyalama, ad değiştirme ve hatta bir dosyanın başka bir program ile çalıştırılabilecek şekilde atanması gibi birçok Dosya Yönetimi işlemini artık işinin ehline bırakmanızın zamanı geldi.

FExplorer, işte tam da profesyonel kullanıcıların ihtiyaçları için düşünülmüş bir program. Ücretsiz olan bu yazılım, Symbian 60 serisindeki tüm telefonlar ile tam olarak uyumlu çalışıyor. FExplorer ile normalde telefonunuzda yapamayacağınız dosya ve klasör kopyalama işlemlerini, dosya silme ve adlandırma işlemlerini, dosyayı programa atama işlemini, hafıza temizleme işlemini, BlueTooth, USB veya Kızıl ötesi ile herhangi bir dosyayı gönderme işlemini, Operatör logosu atama işlemini ve onlarca dosya yönetimi görevini, Windows Gezgini tarzı bir arabirimi sayesinde hem kolay, hem de başarıyla gerçekleştirebileceksiniz.

Yenilikler :

# Hatalı gözüken yazı tipi ve grafiklerin düzeltilmesi
# Cep telefonunda korunan dosya ve klasörlerin üzerinde de işlem yapılabilmesi
# Her dosya uzantısı için kullanılacak varsayılan programı atayabilme desteği
# Arka plan ışığı kullanımı düzeltmesi
# Uygulamayı 3. şahıslardan korumak için şifreleyebilme imkanı
# Yeni kısayol komutları
# Her türlü dosyayı metin belgesi şeklinde düzenleyebilip kaydedebilme ve kopyalayabilme imkanı (Cep telefonunca korunuyor olsa bile)
# Hafızayı daha fazla boşaltıp (Compress Memory) yüksek işlem gücü gerektiren uygulamaları rahatlatabilme imkanı
# Telefon bilgileri gösterme desteği düzeltmesi


Not : Yazılım her türlü Symbian 6.0 sürümü yüklü telefonlarda çalışmaktadır. Kurulum için indireceğiniz dosya içindeki SIS uzantılı dosyayı cep telefonunuza kaydetmeniz ve kurmanız yeterlidir.


DOWNLOAD FEXPLORER
iNDiR

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 494
favori
like
share