Düşünce gücü ile zayıflama nedir ?

Düşünce gücü ile zayıflama; zihinsel olarak yaptığımız her düşünce ve inanç sonrasında bedenimizdeki kimyaların etkilenmesidir. yapılan tekniklerle, İştahımızın farkında olmadan azalmasıdır. Düşünce gücü zayıflama seminerlerinde beynimizin yemek yemeğe ve kiloya nasıl anlamlar yüklediğini öğrenirsiniz. Bunları nasıl değiştirmemiz gerektiği programın en önemli noktasıdır. Çünkü insanlara sade ne yapmaları gerektiği söylenir, ama nasıl sorusuna cevabı bu programda bulursunuz.

Neden diet yok ?

Dünya Sağlık Örgütünün araştırmaları sonrası, diyet yapanların %90 ı kilolarını fazlası ile geri almaktadır. Zihnimiz de kıtlık düşüncesi bize daha çok kilo aldıracaktır. Günümüzde artık diyet dönemi kapandı.

Düşünce gücü ile zayıflama çalışmalarında bireyler kendi dengelerinde yada kendi kararlılıklarında kilolarını verirler. Yemek istemezlerse yemezler ama yemek istediklerinde, engellemek yerine teknikler uygularlar. Ve bu teknikleri isterlerse tüm yaşamları boyunca kullanırlar.

Spor varmı ?

Spor kesinlikle var. Çünkü “Düşünce gücü ile zayıflama programı” hiçbir zaman sporu kilo vermek için ana neden olarak kullanmadı. Spor hayatınızın bir parçası olduğunda zaten kilo probleminiz kalmayacak. Sporu, endorfin hormonu (mutluluk hormonu) salgılamak için kullandığınızda, sporda öz disiplini yakaladığınızda gerçek başarı gelecektir.

Fazla kilo problemi olan bireylerde zihinlerdeki spor anlamını değiştirmek için zihinsel teknikler kullanılır.

Program ne kadar sürüyor ?

“Düşünce gücü ile zayıflama” programı en az 1 aylık programı içermektedir. Süreklilik çalışma için önemlidir. Kişilerin alışkanlıklarını ve inançlarını değiştirmek için bu süre önemlidir. En önemlisi zihinsel kontrolü ele geçirmek için gerekli alıştırmalar ve kontrolleri eğitmenler eşliğinde yapılır. Bunun dışında bu katılımcılar kesinlikle tartıya çıkmazlar ve kilo verebilmeleri için 1 ay en az süreçtir.

Bu çalışmayı başarı ile tamamlayan kişiler 2. aya devam edebilirler. Birinci aşamada başarısız olan katılımcılarımız, ilk aşamayı belli bir indirimle, yeniden tekrarlar. Ama birinci aşamayı tamamlayamayanlar 2. aya devam edemezler.

2.Ay “düşünce gücü ile zayıflama” programı 3 aşamalı bir programdır. İkinci aşamada bireyler artık öğrendiği tüm teknikleri hayatlarına kullanabilir düzeye gelir. Kilo problem olmaktan çıkmıştır. Hayallerindeki kişi yaratma süreci başlamıştır.

3.Ay Tüm çalışmalar grup halinde yapılmıştır. Grup çalışması sürecin çok daha hızlı işlemesini sağlar. Çok daha hızlı kilo verir ve öğrenirsiniz. Fakat üçüncü aşamada artık grup çalışmasına gerek yoktur. Öğrendiklerinizi tutarlı hale getirmek gerekir. Ve derinlerde kalmış bireysel problemlerin çözümü ile ilgilenilir. 3. ay haftada bir yada iki kere bireysel uygulamaların yapıldığı süreçtir.

Beğeniler: 2
Favoriler: 0
İzlenmeler: 694
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 28.01.2008 10:27
güzel bir program tabi önce zihnimizde bitirmeliyiz.eline saglık sindy