[COLOR=burlywood]Beşiktaşın Fenerbahçeyi yenip ligin tepesini bir hizaya getirmesine, 17.nin Galatasarayı uzun süre silmesine mi sevinelim, elit sporcuların ayıplarına ve İnönüdeki emniyet müdahalesine mi üzülelim... :6:


Her ikisini de yapalım! Daumun elindeki cevheri her geçen gün köreltmesine, taktik müdahalelerle maçları çözememesine, futbolcusunu hedef göstermesine şaşırmadık. Çünkü hepsi daha önce de olmuştu... Dikkatli gözler Fenerbahçenin futbol olarak Sebattan daha kaliteli bir oyun sergilemediğini görüyor. Bireysel olarak kendini aşan kimse yok... Selçuk, Semih, Volkan, Murat Hacıoğlu kayıp. Deniz, Serkan, Tuncay, Serhat, Luciano, Van Hooijdonk hepsi bireysel kalitelerinin de gerisinde. Alexi taşıyamayan bir kadro ve sistem... Fenerbahçe bütün bunlara rağmen şampiyon olur... Ama önümüzdeki sene Şampiyonlar Ligi farklı mı olur? Hayır... Yönetim bakalım ne kadar direnecek? :20:

Beşiktaş büyük iş yaptı... Kötü, çok kötü bir Fenerbahçeyi bile 1,5 pozisyon vererek yenmek olaydır. Fenerin bütün ayıplarını bir bir göstermek de ustalıktır. 4lü savunma oturdu, Juanfran nihayet takıma katıldı, Carew ve Sergen artık koşabiliyorlar... Beşiktaş kolay kolay yenilmez. Ancak ligin ilk 3 sırasındaki takımlarla toplam 37 puanlık fark kolay erimez, 3 takımın 3ünü de geçmeye de mucizeden başka bir şey denmez... :17:

Görüntüleri izledikten sonra aklımda Emrenin Nobreye cinsel tacizi kaldı. Ona profesyonelce hile diyenler var, ben cinsel taciz diyorum. Carew disiplin kuruluna gidiyorsa, Emre mahkemeye verilmeli. Nobre dönüp yumruk atsa Emre akıllımı olacak. Yazıklar olsun... Bu futbolcuların bilinçaltlarına kazanmak için herşeyin mübah olduğunu kazıyanlar utansın! :12:

Bu arada polis biber gazı marifetiyle neredeyse bütün bir tribünü perişan etti. Yaralılar var. Ne o olayları bastıracaklar. Bu provokasyon açıkça... Kitlelere nasıl müdahale edileceğini öğreneceğiz ama bir felaketten sonra! Celalettin Cerrah bütün maçlara gidemez ki! Şiddetle mücadele (şiddet) yasası yürürlükte. Buradan soruyorum emniyete: Kaç kişi tutuklandı, kaç kişi mahkemeye sevkedildi? Bir de federasyona: Stadyum güvenliğinden Beşiktaş sorumlu. Onlara ceza var mı?

Galatasaray kendisinden iyi oynayan Sebatı Tomasın marifetiyle geçti. Yine görüntülerden küfrettiğini hem de Türkçe, gözlerimle gördüm. İsmet bunu hazmedemedi, provokasyona yenildi. Tomas gülüyordu meslektaşının atılmasına! Şimdi İsmet cezalı olacak, Tomas oynayacak... Bu adil değil, hiç değil... :20:

Bu arada Galatasaray, Trabzonspor ve Sakaryaspordaki düşüşün gerekçesinin oruç olduğunu da düşünmeden edemiyor insan nedense... :6:

Trabzonda da Fatih başroldeydi... Özür dilemiş hem hakemden, hem rakiplerinden. Bu da birşey, önemli birşey. Ama bu büyüklük değil ki! Büyüme şansını kaçırdı Fatih de... Atsa penaltıyı dışarıya veya kalecinin kucağına bugün bütün bu olayları değil, Fatihi taşıyacaktık manşetlere. Gururla! Ancak birinin tacizi, diğerinin küfür ve tükürüğünü görünce, Fatihin özürünü de değerli buluyoruz... :5:

Celal Doğan kariyerinin en önemli icraatını yaptı, Nurullah Sağlamı istifadan vezgeçirerek. Hatırlıyorum da Cemal Aydın da Ersun Yanalı 6 maçta 1 puan aldığı zaman bırakmamıştı... Nurullah, sağlam bir hoca olacak. Ona güveniyorum... :1:

Bu arada elindeki malzemeyle en büyük işi yapan Giray Bulak yine devre arasında oyuncu satıp, tesis yapma hayali kuruyor. Hocam onlar 3 büyüklerden 20 milyon dolar aldıklarında yapmadılar! Saf mısın, çok mu iyi niyetli, bilemiyorum... :20:

Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 476
favori
like
share
ozturk61 Tarih: 02.11.2004 12:41
[quote]Orijinalin yazari GS2004
[quote]

Ligimiz Malesef 100 yildir Böyle Lazoooooooo Bencede Degismeyecek Cünkü Futbola Bakis Acimiz Düzgün Degil Kardesim Sike Rusfet Dolandiricilik Almis Basini Gidiyor....Temiz Bir lig istiyorum Tertemiz :19:[/quote]

eweT GS2004 sana ßu konuda hak weriyorum Lig son sezonLarda ßu Tür söyLenTiLerle çaLkaLanıyor.... ßu durum Taßiiki TaraftarLarı eTkiLiyor.... :6: :6: :6:
lazcop Tarih: 02.11.2004 12:26
YOK CANIM BU HAFTAYA EPEYI BIR OLAY SIKISDIRMISLAR. HAYIRLISI INSALLAH DÜZELIR
GS2004 Tarih: 02.11.2004 12:17
[quote]Orijinalin yazari lazcop
BU OLAYLARIN HEPSI BU HAFTA MI OLDU? IYI BIR HAFTA MACLARLA ILGILENMEDIM. NELER OLMUS? MEDYA SISIRMESI DEGILSE YAZIK YANI. LIG NE HALE GELMIS :16:[/quote]


Ligimiz Malesef 100 yildir Böyle Lazoooooooo Bencede Degismeyecek Cünkü Futbola Bakis Acimiz Düzgün Degil Kardesim Sike Rusfet Dolandiricilik Almis Basini Gidiyor....Temiz Bir lig istiyorum Tertemiz :19:
lazcop Tarih: 02.11.2004 12:12
BU OLAYLARIN HEPSI BU HAFTA MI OLDU? IYI BIR HAFTA MACLARLA ILGILENMEDIM. NELER OLMUS? MEDYA SISIRMESI DEGILSE YAZIK YANI. LIG NE HALE GELMIS :16: