Merhaba arkadaşlar benim internet cafem var ve sizden bir ricam olacak. server pc de yaklaşık 35,000 adet müzik var ve cliend pc lere buradan kısayol oluşturarak müzik veriyorum.ama müşteriler ağ bağlantılarını kullanarak benim pc girip müzikleri ve oyunları flash disklere kopyalayıp izinsiz alıyorlar ve benim pc de çoğu zaman kasılıyo ve donma yapıyor bu dosyalara ağda paylaşım vermediğim zamanda cliend pc ler müzikleri çalmıyor ne yapacağımı şaşırdım bu dosyaları kopyalamaya karşı korumanın bir yolu varmı acaba. ayrıca cliend pc lerin harddiskleri bu kadar müzik ve oyunları içine alacak kadar geniş kapasiteye sahip değil.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

öykücafe öykücafe
Üyenin Yeni Konuları
Üyenin Populer Konuları
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 3178
favori
like
share
ibnulhattab Tarih: 20.03.2008 20:28
banada bu koruma programı lazımdı bi deneyeyim bende
saolsun yükleyen
ahmettas Tarih: 26.02.2008 21:04
inşallah kullanabilirim böyle bir program arıyorum
öykücafe Tarih: 04.02.2008 11:51
ARKADAŞIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BUNU HEMEN DENEYİP İŞE YARAYIP YARAMADIĞINI SİZEDE BİLDİRİRİM
Altazar Tarih: 04.02.2008 02:52
Folder Guard

Sanırım bu işini görür ama ağ bağlantılı bilgisayarlarım yok deneyemedim. Kendi bilgisayarımda denedim. İş görüyor. Ama İngilizce olduğu için program bütün özelliklerini anlamak güç bence. İngilizcen varsa no problem.

Programın Tanıtımı:

Güçlü bir sistem koruma yazılımıdır. Eğer bilgisayarınızı başkalarıyla paylaşıyorsanız ve onların görmesini istemediğiniz şeyler varsa bu programla gizleyebilirsiniz. Programın asıl amacı dosya gizlemek ve şifrelemek. Programın diğer bir özelliği ise Denetim Masasını ve Başlat Menüsünü de değiştirmelere karşı korumaktır. Dizin ve dosyalarınızı şifreleyerek başkalarının müdahale etmesini önleyebilirsiniz. Dosyaları şifreler ve gizler. Bu şekilde başkaları göremez. Program kurulum aşamasındayken şifrelerinizi belirliyorsunuz. Bu şekilde bundan sonraki çoğu kullanımlarınızda bu şifreyi kullanacaksınız. Sistem açılışında otomatik çalışmasını sağlayabilir ve ayrıca her gizlemek istediğiniz dosya için vereceğiniz şifre ile sağ tuş menüsünü kullanarak dosyayı kilitten kurtarabilirsiniz.

DOWNLOAD